Konkurs dla fanów telewizorów The Frame!

The Frame to telewizor, który od lat stanowi inspirację dla architektów i dekoratorów wnętrz. Dzięki swojej wyjątkowej funkcji umożliwiającej obcowanie ze sztuką oraz wyjątkowej oprawie, świetnie odnajduje się zarówno w domowym zaciszu, jak i w galeriach, muzeach czy domach aukcyjnych.

fot. Samsung

The Frame – arcydzieło od Samsunga

Jego cechą charakterystyczną jest Design Obrazu, dzięki któremu ekran prezentuje się niczym dzieło sztuki. Ten telewizor jest idealny dla osób, które cenią sobie eleganckie i nowoczesne wzornictwo. Dostępny w zestawie Dopasowany Uchwyt sprawia, że ekran przylega do ściany i prezentuje się jak obraz w galerii, który trudno odróżnić od tradycyjnych płócien.

W dodatku The Frame można swobodnie zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb – tak, aby zawsze komponował się z wystrojem naszego wnętrza. Pomogą w tym wymienne ramki. Obecne można wybierać spośród 5 kolorów – Biel, Ceglany, Jasne Drewno, Ciemne Drewno lub Beżowy oraz dwóch stylów: Nowoczesny lub Klasyczny.

Telewizor można wyeksponować także za pomocą stylowego Stojaka Studio. W tym przypadku nie trzeba myśleć o przewodach – Stojak Studio pozwoli je wszystkie ukryć wewnątrz nóżek. Co więcej stojak występuje także w wersji obrotowej, dzięki czemu można zmieniać ustawienia ekranu na pionowe lub poziome w zależności od tego, co jest wyświetlane. Taką mobilność z pewnością docenią fani portretów.

The Frame wyróżnia także Tryb Sztuka, dzięki któremu domowy salon może zamienić się w galerię z ulubionymi obrazami. Z kolei dedykowany sklep ze sztuką Art Store daje możliwość skorzystania z ponad 2000 dzieł pochodzących z 50 najbardziej renomowanych muzeów i galerii na świecie, takich jak Luwr w Paryżu, Prado w Madrycie, galeria Tate Modern w Londynie czy Albertina w Wiedniu.

fot. Samsung

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Stwórz wizualizację wnętrza z telewizorem Samsung The Frame. Wypełnij jego ekran dziełem sztuki w passe-partout, korzystając z udostępnionej bazy dzieł. Na stronie konkursowej znajdziesz także różne wzory ramek, które dodatkowo wyróżnią projekt. Wszystkie materiały niezbędne do przygotowania projektu znajdziesz w zakładce ,,Materiały do pobrania i wskazówki”.
  2. Opublikuj swoją pracę w mediach społecznościowych i pamiętaj o oznaczeniach: #theframepl, #konkurstheframe, #Samsung.
  3. Zgłoś swoją pracę, wgrywając ją na stronę konkursową i wypełniając krótki formularz.

Zgłoszenia można podsyłać do 10 lipca 2023 roku. Regulamin oraz harmonogram konkursu znajdują się na stronie: https://konkurstheframe.pl/

Nagrodą główną jest portretowa sesja fotograficzna w wykonaniu Szymona Brodziaka zorganizowana w BRODZIAK GALLERY Poznań. I choć Szymona Brodziaka nie trzeba nikomu przedstawiać, warto nadmienić, że jest on najmłodszym artystą, którego prace zostały wystawione w Muzeum Fotografii – Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, uznany za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych przez jury FashionTV Photographers Awards (2013), a w 2019 roku zdobył 1.miejsce w konkursie World’s Top 10 Black & White Photographers 2019 by One Eyeland. Został też wyróżniony nagrodą Johnnie Walker Keep Walking Award za ciągłe urzeczywistnianie swoich marzeń oraz pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna.

Zwycięzca będzie miał ponadto możliwość wzięcia udziału w kampanii ambasadorskiej w prasie o zasięgu ogólnopolskim. Publikacje obejmą zwycięską pracę konkursową z wykorzystaniem telewizora Samsung The Frame wraz z opisem oraz wywiad z laureatem.

Czytaj też: Letnie orzeźwienie z lodówką Haier

Grafika tytułowa: Samsung