Konferencja WWDC 2022 – gdzie można ją obejrzeć?

WWDC to jedna z kilku dorocznych konferencji, podczas których Apple prezentuje nam swoje nowości. Tak się składa, że wydarzenie startuje dzisiaj, o 19:00 czasu polskiego. Gdzie można oglądać prezentację i czego możemy się po niej spodziewać? Podpowiadamy!

WWDC 2022 – co nowego?

Apple podczas dzisiejszej konferencji z pewnością będzie chciało pochwalić się nadchodzącymi nowościami w przypadku swojego oprogramowania. Mowa tu oczywiście o takich systemach, jak iOS, iPadOS, macOS, watchOS oraz tvOS. Rewolucji raczej się w tej kwestii nie doczekamy. Apple co roku serwuje nam drobne, ale bardzo ciekawe udoskonalenia w oprogramowaniu, całokształt utrzymując w pewnych obranych jakiś czas temu torach.

Być może koncern z Cupertino skusi się dziś na pokazanie nam dzisiaj zajawki jakichś nowych, ciekawych urządzeń. Nastawiamy się raczej na nowe komputery, tablety. Smartfony i zegarki zobaczymy bowiem z pewnością jesienią. Kilka dni temu w sieci pojawiły się pogłoski związane z możliwą premierą nowych wariantów MacBook’a Air, czy też Mac’a mini. Trudno w tej chwili oceniać, czy na pewno zobaczymy te komputery już dziś.

Czytaj też: Złącze Lightning nie dla Europy? Ważą się jego losy!

Jedno jest pewne – jeszcze dzisiejszego wieczora przygotujemy zbiorczy wpis, w którym przedstawimy Wam wszystkie nowości od Apple. Powyżej osadziliśmy natomiast stream producenta w serwisie YouTube. Mam nadzieję, że będziecie oglądać konferencję razem z nami!

Grafika tytułowa: Apple