Kolejny prezent od Ubisoftu: do 22 grudnia “Rayman Origins” za darmo

Do 6 stycznia trwa też urodzinowa promocja, w ramach której możemy zaoszczędzić ponad 80% na bestsellerach producenta.

“Rayman” to jedna z tych seriii (i jeden z tych bohaterów), które dla francuskiego Ubisoftu mają szczególne znaczenie – ponad 25 lat po premierze pierwszej platformówki 2D jej kolejne wcielenia cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Tak było m.in w przypadku “Rayman Origins”, które zadebiutowało 10 lat temu i zdobyło przychylność graczy i krytyków, których uśredniona nota dla produkcji na Metacriticu wynosi 86/100, gdzie dominują głosy, że gra to “prawdziwe dzieło sztuki, godne polecenia każdemu niezależnie od wieku”. 

Czytaj też: Ubisoft stworzy własny park tematyczny dla fanów gamingu

Ci. którzy nie mieli okazji zagrać w “Raymond Origins” lub w ogóle zapoznać się z zaletami serii, mają teraz ku temu specjalną okazję. Ubisoft, obchodzący 35. urodziny i z tego powodu obsypujacy graczy prezentami (pisaliśmy o nich wcześniej), udostępnił grę na PC za darmo – można ją pobrać do 22 grudnia, klikając w ten link. 

To nie jedyny mocny akcent, którym Ubisoft wieńczy swój sześciotygodniowy okres promocji, dodatków i gratisów – od 14 grudnia obowiązuje też zimowa promocja, która  potrwa do 6 stycznia, dzięki której można zaoszczędzić nawet 80% na takich grach, jak Far Cry 6, Riders Republic i wiele innych. To nie wszystko: wartość zamówienia można dodatkowo obniżyć o 22%, używając kodu HELLO22 przy kasie.

Zdjęcie: Ubisoft