Jest nowa data premiery Xiaomi 13

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o tym, że premiera smartfona Xiaomi 13 planowana pierwotnie na 1 grudnia tego roku została odwołana na skutek pewnych komplikacji. Do dziś nie wiemy oficjalnie o jakie problemy chodziło. Dowiedzieliśmy się natomiast, że ustalono nową datę premiery topowego urządzenia od chińskiego koncernu.

Źródło: OnLeaks/Zoutons/Comparedial

Premiera jednak już na dniach!

Na początku grudnia, w momencie ogłoszenia decyzji, koncern z Chin wyraził ubolewanie z powodu konieczności przełożenia wydarzenia stwierdzając też, że poinformuje swoich fanów o nowej dacie i godzinie tak szybko, jak to możliwe. W sieci pojawiły się wtedy domysły, że być może pojawiły się jakieś problemy natury sprzętowej bądź programowej, które uniemożliwiły zaprezentowanie szerokiej publiczności produkcyjnej wersji Xiaomi 13.

Koncern Xiaomi nie przekładałby premiery z błahego powodu. Jak jednak widzimy, inżynierowie Xiaomi – zarówno ci odpowiedzialni za hardware, jak i za software, najpewniej zażegnali już kryzysu i Chińczycy – według póki co nieoficjalnego przecieku – mają zaprezentować światu nowego flagowca już 11 grudnia 2022 r. o godzinie 19:00 lokalnego czasu chińskiego.

Czytaj też: Microsoft Teams powalczy z Discordem?

To informacje, które wyciekły w postaci plakatów związanych z wydarzeniem. Musimy więc poczekać na oficjalną zapowiedź ze strony Xiaomi. Razem z nowym flagowcem (we wszystkich jego wariantach) powinniśmy poznać także nową wersję nakładki MIUI.

Grafika tytułowa: OnLeaks/Zoutons/Comparedial