JBL Tune 760 NC – lekkie słuchawki z potężnym dźwiękiem

JBL Tune 760 NC to nowe słuchawki bezprzewodowe z redukcją hałasu. Są wokółuszne, mają przetworniki o średnicy 40 mm. To zdecydowanie model wart uwagi dla tych, którzy uwielbiają zanurzyć się w muzyce i odciąć od otaczającego świata.

Zaledwie tydzień temu na rynku ukazał się model 710, a JBL już przedstawia jego starszego brata. Jest nim model Tune 760 NC. To wygodne słuchawki wokółuszne lekkie i składane, ale z potężnym brzmieniem w cenie 589 zł. Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza uwagę, by skupić się na tym, co najważniejsze – nawet przez 35 godzin. Potrzeba więcej? Po rozładowaniu wystarczy zaledwie 5 minut ładowania, by uzyskać 2 godziny pracy. Słuchawki są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć każdej przygodzie. Umożliwiają też podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie, dzięki czemu nie przegapi się połączenia telefonicznego podczas oglądania filmu na tablecie. JBL Tune 760NC błyskawicznie parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, oferują też funkcję odbierania połączeń z poziomu nausznicy oraz obsługę asystenta głosowego.

Imponującym osiągnięciem jest możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki nawet przez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu lub do 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny.

Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne. Można bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – już nigdy nie przegapi się rozmowy. Dzięki lekkiej, składanej i kompaktowej konstrukcji słuchawki można z łatwością zabrać ze sobą wszędzie.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik dynamiczny: 40 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Waga: 220 g

Typ akumulatora słuchawek: Akumulator litowo-polimerowy (610 mAh/3,7 V)

Czas ładowania: <2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC: 35 godz.

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC: 50 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 omy

Czułość w trybie pasywnym: 103 dB SPL/1 mW

Czułość w trybie aktywnym: 95 dB SPL/1 mW

Maks. SPL: 95 dB

Czułość mikrofonu: -30 dBV/Pa

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,400–2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: < 10 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Długość przewodu: 1.2 m