JBL Reflect Flow Pro – nowe słuchawki dla aktywnych

Sprzęt gwarantuje optymalną jakość dźwięku niezależnie od warunków pogodowych, pozwala też na wyeliminowanie niepożądanych dźwięków z otoczenia.

Czym powinny charakteryzować się nowoczesne słuchawki dla osób, które podczas treningu chcą korzystać z możliwości urządzeń mobilnych? Odpowiedź nasuwa się sama – przede wszystkim liczy się komfort i wygoda. Nowy produkt JBL, słuchawki Reflect Flow Pro,  zapewniają stopień ochrony przed wodą i pyłem IP68, który pozwala ćwiczyć na lądzie bez obaw o pot i warunki pogodowe, ale również surfować oraz opłukać je po ćwiczeniu. Wkładki douszne Powerfins w czterech rozmiarach zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikowi w poprawianiu swoich wyników, zapewniając bezpieczne i komfortowe dopasowanie do uszu.

Czytaj też: Powrót do przeszłości: JBL prezentuje rocznicową wersję kultowych kolumn

Jak zapewnia producent, bzmienie JBL z 30-godzinnym czasem odtwarzania (10-godzinny czas odtwarzania w słuchawkach oraz kolejne 20 godzin zapasu w etui) to potężny zastrzyk motywacji. Dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu słuchawki pozwalają wyeliminować niepożądane dźwięki z otoczenia, zarówno podczas pracy, jak i ćwiczeń, a także dostosować poziom redukcji hałasu automatycznie lub za pomocą aplikacji My JBL Headphones. Technologia Smart Ambient zapewnia wygodę podczas biegania na ulicy oraz umożliwia szybką wymianę zdań. Trzy mikrofony w każdej słuchawce zapewniają doskonałą klarowność głosu podczas rozmów i spotkań, nawet przy wietrznej pogodzie. 

Po aktywacji preferowanego asystenta głosowego, użytkownik może zadać pytanie lub uzyskać potrzebne informacje za pomocą głosu lub dotknięcia słuchawki. Ważnym udogodnieniem jest wygodne sterowanie dotykowe dostępnymi funkcjami z możliwością dostosowania. Dotykając słuchawki można odebrać lub odrzucić połączenie. Wystarczy szybko dotknąć którejkolwiek słuchawki, aby uruchomić asystenta głosowego, włączyć lub zatrzymać muzykę, a także dostosować głośność. Korzystając z aplikacji JBL Headphones i funkcji Check My Best Fit, można uzyskać najlepszą jakość dźwięku i najwyższy poziom komfortu. Aplikacja błyskawicznie określa, czy wkładki dokanałowe są dobrze dopasowane, sprawdzając wyciek dźwięku podczas korzystania ze słuchawek.

Już w momencie otwarcia etui funkcja Dual Connect + Sync rozpoczyna proces synchronizacji przez Bluetooth, zapewniając wyjątkowo stabilne połączenie. Ponadto można dostosować funkcję każdej słuchawki dousznej za pomocą aplikacji, aby używać jednej lub obu do zarządzania połączeniami, muzyką i asystentem głosowym w celu oszczędzania czasu pracy akumulatora. Gdy słucha się muzyki na jednej ze słuchawek, druga może ładować się w etui, aby móc słuchać bez końca.