Jarosław zawalczy w KSW!

Uwaga, uwaga pashaBiceps w akcji! Wiadomość dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że gracze komputerowi to zapuszczone wymoczki z nadwagą, nie potrafiące bez zadyszki wejść na pierwsze piętro po schodach.

Była gwiazda „Złotej Piątki” czyli polskiego teamu wszech czasów w Counter Strike’u Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski wystąpi w walce KSW!!! Prawdziwej walce, nie  zza monitora komputera!

Ostatnio w podcascie „W trójkącie towarzyskim”, który prowadzą były współwłaściciel i prezes Legii Warszawa, obecnie twórca czołowej organizacji esportowej x-kom AGO, członek Polskiej Rady Biznesu Bogusław Leśnodorski i sławny bloger – Żurnalista, gościem był Maciej Kawulski, właściciel KSW. Leśnodorski zapytał Kawulskiego, czy wie, kim jest pashaBiceps, dodając, że to Pudzianowski esportu. W pewnym momencie obaj panowie zadzwonili do obecnego streamera, a szef KSW zaproponował byłemu zawodnikowi, między innymi legendarnego Virtus.pro wyjście na kawę, na której ci mieliby doprecyzować szczegóły walki „Pudziana esportu”.

Jakiś czas temu podobny temat zaistniał w internecie ponieważ pasha dostał propozycję walki w ramach FAME MMA z niejakim Kizo, zawodnikiem tej federacji i raperem. Niestety esportowiec w wyniku prawdopodobnie zbyt intensywnych zajęć z podkładania ładunku na bombsajcie A na Mirage’u odniósł wtedy kontuzję pleców, która wyeliminowała go z walki.

Obecnie pasha prezentuje dobrą formę fizyczną, do której przyczynił się niewątpliwie obóz kondycyjno – esportowy, prowadzony przez niego w minione wakacje, jest więc bardzo prawdopodobne, że zobaczymy go w oktagonie.

Byłaby to niewątpliwie wielka gratka dla fanów esportu na całym świecie, ponieważ ze względu na wyjątkową medialność sława Jarka wychodzi daleko poza nasz kraj.