InPost szturmuje nowe rynki!

InPost to jeden z najważniejszych dostawców usług kurierskich działających na terenie Polski. Bardzo szybko przyzwyczailiśmy się do luksusu, jakim jest możliwość odbierania i nadawania przesyłek w Paczkomatach. Jak się okazuje, gigant rozszerza swoją działalność na inne europejskie kraje.

fot. InPost

Europejskie ambicje InPost!

InPost rozszerza swoją działalność na Portugalię i Hiszpanię, gdzie będzie funkcjonował pod doskonale znaną w Polsce marką. Trudno się temu dziwić – staje się ona rozpoznawalna na coraz większą skalę. Nieco inaczej sprawa wygląda w Holandii, w Belgii i we Francji. Tam usługi polskiego giganta będą świadczone pod marką Mondial Reley. Oto stanowisko CEO InPost w sprawie:

„Proces integracji Grupy InPost zakłada systematyczną implementację najbardziej innowacyjnych rozwiązań na kolejnych rynkach. Dotyczy to także marki InPost, która jest synonimem jakości świadczonych usług, a która z sukcesem rozwijana jest w Polsce, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Z początkiem lipca zostanie wprowadzona także na rynku hiszpańskim i portugalskim.  We Francji, Belgii i Holandii Grupa InPost będzie rozwijana pod marką Mondial Reley, której wizerunek został  unowocześniony, a marka jest znana z optymistycznego i bardzo konsumenckiego podejścia do użytkowników. Jest to zgodne ze strategią Grupy InPost, która jest  konsekwentnie wdrażana na wszystkich rynkach.” – Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost

Czytaj też: VAG idzie w elektromobilność! Nowe fabryki w drodze!

Osobiście jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez InPost. Możliwość odebrania przesyłki z Paczkomatu to ogromne udogodnienie, dzięki któremu nie jesteśmy skazani na wyczekiwanie kuriera w domu. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy – tym razem już na arenie międzynarodowej!

Grafika tytułowa: InPost