Hulajnogi elektryczne Red Bull Racing już w Polsce!

Moda na hulajnogi elektryczne zawitała do naszego kraju już dobre kilka lat temu. Korzystamy z nich często poprzez wypożyczalnie (mamy bowiem w Polsce różne usługi związane z takimi pojazdami). Chętnie kupujemy je także na własność. Gratką dla fanów takiego środka transportu będzie obecność nad Wisłą hulajnóg sygnowanych logo teamu Formuły 1 – Red Bull Racing! Co warto wiedzieć na ten temat?

Red Bull Racing stawia na hulajnogi!

W Polsce dostępne będą dwa modele hulajnóg elektrycznych sygnowane logo znanego teamu wyścigowego. Mowa o Red Bull Racing 8.5 oraz Red Bull Racing 10. Będą one różniły się średnicą kół. Opony w ich przypadku to rozwiązanie bezdętkowe wykonane w technologii honeycomb. Charakteryzuje je zwiększona trwałość i odporność na uszkodzenia. Trzeba również wspomnieć o tym, że nieźle amortyzują nierówności.

Hulajnogi napędzane są silnikiem o mocy 350 W. Przekłada się to na możliwość osiągania prędkości maksymalnej rzędu 20 km/h. Kolejną z różnic w ich przypadku jest pojemność akumulatora. Kształtuje się ona następująco dla każdego z modeli:

  • Red Bull Racing 8.5 – 7500 mAh – zasięg to 20 km; pełne ładowanie trwa do 5 godzin,
  • Red Bull Racing 10 – 10 000 mAh – zasięg to 30 km; pełne ładowanie trwa do 7-8 godzin.

Czytaj też: Hulajnogi elektryczne – co warto o nich wiedzieć?

Bezpieczeństwo podczas jazdy ma zapewniać podwójny hamulec – elektryczny i tarczowy. Ponadto możemy liczyć na obecność na pokładzie oświetlenia (przedniego i tylnego) oraz sygnału dźwiękowego. Dedykowany wyświetlacz pokaże nam natomiast informacje związane z aktualną prędkością, przejechanym dystansem oraz poziomem naładowania baterii. Ceny hulajnóg prezentują się dość atrakcyjnie. Za model Red Bull Racing 8.5 trzeba zapłacić 1999 zł, a za Red Bull Racing 10 – 2499 zł.