Huawei MatePad Paper z nową funkcją!

Huawei MatePad Paper to niezwykle ciekawe urządzenie i jednocześnie jeden z najważniejszych przedstawicieli segmentu tabletów wyposażonych w ekrany e-ink. Jakiś czas temu mieliśmy okazję testować dla Was to urządzenie. Dziś natomiast dowiadujemy się, że producent przygotował dla niego dość istotną aktualizację!

fot. Huawei

Korzystanie z notatek jeszcze wygodniejsze

Huawei MatePad Paper to urządzenie, które idealnie sprawdzi się podczas korzystania z e-booków oraz w trakcie przeglądania stron internetowych w trybie czytania. Jednocześnie warto wspomnieć, że ekran e-ink doskonale sprawdza się, gdy zechcemy wykonywać odręczne notatki za pośrednictwem dedykowanego stylusa. Koncern z Chin właśnie usprawnia tą ostatnią funkcję za pośrednictwem najnowszej aktualizacji oprogramowania.

Za jej pośrednictwem została zaktualizowana między innymi aplikacja systemowa Notatki, która zyskała ważne usprawnienia. Najważniejsze z nich to możliwość sprawnego synchronizowania danych z aplikacją Notatki zainstalowaną na tabletach i telefonach Huawei. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdy ważne notatki chcemy mieć zawsze przy sobie. Poza tym w notatkach będziemy mogli zagnieżdżać wielowarstwowe foldery oraz kopiować treść lassa między stronami i notatnikami.

Czytaj też: Huawei MatePad Paper – czytnik e-booków, notatnik czy tablet?

Usprawnienia, mimo że niepozorne, są znaczące. Dajcie koniecznie znać, czy na co dzień korzystacie z niesamowitego tabletu od Huawei. Koncern z Chin konsekwentnie buduje funkcjonalne środowisko wokół swoich produktów. Ma zapewnić nam ono poczucie komfortu oraz zwiększyć naszą produktywność podczas korzystania z urządzeń Huawei.

Grafika tytułowa: Huawei