Hoover H-Free 500 – 80 minut odkurzania

Hoover H-Free 500 HF522REW 011 wyróżnia się dużą mocą ssania i zaawansowanym filtrem usuwającym najmniejsze drobiny kurzu. Najbardziej wymagających użytkowników ucieszą z pewnością 2 baterie w zestawie, które wydłużają czas pracy aż do 80 minut. Jest lekki, wydajny i nie zabiera dużo miejsca. Co jeszcze potrafi  ten odkurzacz?

Wielofunkcyjny odkurzacz 2 w 1

Hoover H-Free 500 HF522REW 011 to sprytne rozwiązanie przydatne w każdym domu. Oprócz odkurzacza pionowego, który skutecznie odkurzy nasze podłogi i dywany, w zestawie otrzymamy także odkurzacz ręczny oraz 6 przydatnych szczotek, zaprojektowanych z myślą o różnych powierzchniach. Z ich pomocą bez trudu wyczyścimy okruszki ze stołu, tapicerowane meble i miejsca trudno dostępne. W zestawie jest też mini turboszczotka, wyposażona w obracający się wałek, która poradzi sobie z włosami i sierścią naszych pupili. A posiadacze samochodów z łatwością wysprzątają wnętrze swoich pojazdów z pomocą wygodnego odkurzacza ręcznego, który jest integralną częścią urządzenia.  

2 baterie w zestawie i aż 80 minut odkurzania!

Wygodzie odkurzania sprzyja także dodatkowa bateria litowo-jonowa, która może być łatwo wymieniona w trakcie sprzątania. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe 40 minut pracy, bez konieczności przerywania sprzątania dla naładowania baterii. Po zakończeniu pracy baterie możemy łatwo naładować podłączając je do dowolnego gniazdka, jak telefon.

Lekki, zwrotny, przyjazny dla alergików

Zaletą odkurzacza są także jego kompaktowe wymiary po złożeniu (tylko 69 cm), co ułatwia jego przechowywanie. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że jest niezwykle lekki (waży tylko 2,5 kg), poręczny i zwrotny. Wygodnie i komfortowo usuniemy kurz i zanieczyszczenia ze wszystkich zakamarków w domu. Sprzątanie wysokich regałów, sufitów, mebli, czy podłóg nie będzie okupione zbędnym wysiłkiem. A umieszczone na szczotce lampki LED oświetlą nam odkurzaną powierzchnię, dzięki czemu żaden kurz nie zostanie pominięty.

Kurz w mieszkaniach może być źródłem naszych problemów ze zdrowiem, szczególnie alergii. Odkurzacz H-Free 500 HF522REW 011 ma i na to sposób. Wyposażony został w filtr HEPA – bardzo gęsty filtr będący skuteczną barierą dla prawie wszystkich zanieczyszczeń. Skutecznie zatrzymuje roztocza i drobinki kurzu, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czyste i pozbawione alergenów. Co więcej, odkurzacz posiada system bezworkowy, co oznacza, że wszystkie nieczystości zbierają się w specjalnym pojemniku. Innowacyjny system One Touch umożliwia łatwe, szybkie i higieniczne opróżnienie pojemnika, a w razie konieczności pojemnik można także umyć pod bieżącą wodą.

Aplikacja Hoover Wizard i zdalne zarządzanie

Inteligentny odkurzacz Hoover H-Free 500 HF522REW 011 wyposażony jest w moduł wi-fi, dzięki czemu możemy w dowolnym miejscu i czasie sprawdzić jego stan. Umożliwia to dedykowana aplikacja na telefon Hoover Wizard, która daje nam dostęp do dodatkowych funkcji i informacji. Dowiemy się z niej między innymi ile metrów kwadratowych zostało posprzątanych i jak długo to trwało. Możemy sprawdzić stan naładowania baterii i obliczyć ilość kalorii spalonych podczas odkurzania. W aplikacji znajdziemy także porady dotyczące sposobu konserwacji odkurzacza oraz sugestie na temat sposobu korzystania z akcesoriów.

Odkurzacz Hoover H-Free 500 HF522REW 011 dostępny jest w sieci salonów RTV Euro AGD w cenie 1199 zł (cena z dodatkową baterią).