Hogwarts Legacy z własnym serialem?

Hogwarts Legacy to gra, która jeszcze przed premierą wzbudzała ogromne emocje. Gdy już zadebiutowała na pokładzie komputerów i konsol spotkała się natomiast z ogromnym entuzjazmem ze strony graczy. Nic więc dziwnego, że HBO wpadło na pomysł, by… przygotować serial na motywach gry.

Hit wisi w powietrzu?

Informacje, które pojawiły się w sieci wskazują na to, że pomysł na przygotowanie serialu powstał, ale na razie znajduje się w bardzo wczesnym stadium. Najpewniej obecnie opracowywana jest dopiero jego ogólna koncepcja. Gdy ta już będzie gotowa, twórcy zaczną myśleć nad obsadzeniem stanowiska reżysera, scenariuszem oraz castingami mającymi wyłonić aktorów.

Twórcy serialu Hogwarts Legacy muszą spodziewać się tego, że oczekiwania fanów będą ogromne. To efekt sukcesu innej, niezwykle ciepło przyjętej produkcji bazującej na grze komputerowej – The Last of Us. Muszą więc dołożyć wszelkich starań, by nie zawieść osób będących wielkimi fanami świata, który wykreowała seria książek o Harrym Potterze.

Czytaj też: Oto nowości Netflix na marzec!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy jesteście fanami uniwersum skupiającego się wokół Hogwartu. Biorąc pod uwagę fakt, jak potężnym zainteresowaniem cieszy się gra Hogwarts Legacy, serial może okazać się niesamowitym hitem – jeśli HBO odpowiednio wykorzysta drzemiący w nim potencjał.

Grafika tytułowa: Portkey Games