GTA VI zdradza kolejne tajemnice!

GTA VI to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych gier komputerowych, jakie mają zadebiutować w najbliższych latach. Na produkcję przyjdzie nam poczekać przynajmniej do przyszłego roku. Do sieci jednak trafiają kolejne doniesienia z nią związane – w tym takie, które dotyczą mechaniki rozgrywki.

fot. Rockstar Games

Obrabianie kontenerów nową aktywnością w grze?

Najnowsze przecieki z gry, które pojawiły się w sieci donoszą, że jedną z ciekawszych możliwości „dorobienia się” w grze będzie obrabianie kontenerów. Nie wiadomo jednak, czy będzie to jedno z wydarzeń cyklicznie pojawiających się na mapie rozgrywki, czy może też będzie to część jakiegoś zadania wykonywanego w ramach wypełniania misji fabularnych GTA VI.

Póki co, wokół GTA VI mamy wiele znaków zapytania. Nie wiemy nic o fabule. Nie wiadomo, jak mocnego komputera będzie trzeba, żeby uruchomić grę. Wreszcie – nie wiadomo co z GTA Online w który to tytuł gracze zainwestowali niemałe pieniądze. Możliwe, że GTA VI doczeka się własnego trybu wieloosobowego. Sporo osób marzy jednak o tym, by Rockstar Games po prostu dodało do GTA Online nowe miasta – Liberty City i Vice City – nawet w ramach płatnych DLC.

Czytaj też: Microsoft jednak przejmie Activision-Blizzard?

Rockstar Games jest znane z tego, że serwuje nam dostęp do różnych ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki w serii GTA. Mam nadzieję, że i tym razem producent nie zawiedzie naszych oczekiwań i wynagrodzi nam tyle lat czekania na nową odsłonę serii.

Grafika tytułowa: Rockstar Games