Google Pixel Watch z problemami!

Google w ubiegłym roku wkroczyło na rynek smartwatchy ze swoim autorskim produktem – Google Pixel Watch. To bez wątpienia świetny i nowatorski zegarek. Jako że jednak koncern z Mountain View nie ma bezpośredniego, wcześniejszego doświadczenia w segmencie – zdarzają mu się wpadki. Jedna z nich związana jest z… budzikiem!

Zepsute oprogramowanie Pixel Watcha?

Doniesienia z Reddita wskazują na to, że w oprogramowaniu budzika napisanym dla zegarka Pixel Watch pojawiły się dość istotne błędy. Jak się okazuje, ów budzik może spóźniać się z włączaniem alarmu, po ustawieniu tego ostatniego na konkretną godzinę – nawet o kilka minut. To dość poważny problem dla osób, które zmuszone są wstawać o pewnej konkretnej, godzinie.

Google nie odniosło się jeszcze do doniesień. Użytkownicy zegarka doszukują się przyczyn problemu w ostatniej aktualizacji oprogramowania (podobno nie występował wcześniej). Możliwe, że dokonane zostały jakieś zmiany w algorytmach związanych z głębokim uśpieniem zegarka, które teraz odczuwalnie wpływają na prace niektórych jego funkcji.

Czytaj też: Rekomendacje wkrótce w Sklepie Play!

Miejmy nadzieję, że Google dość szybko upora się z problemami dotyczącymi autorskiego zegarka. Koncern z Mountain View z pewnością będzie chciał wydać jego następców, więc tutaj pozyskanie zaufania klientów może być kluczem do przyszłego sukcesu.

Grafika tytułowa: Google