Google Pixel 7 i 7 Pro to ewolucja, nie rewolucja!

Google w ubiegłym roku bardzo pozytywnie zaskoczyło nas swoimi smartfonami Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Urządzenia zdobyły sympatię użytkowników na całym świecie i sprzedały się dużo lepiej od poprzedników. Do sieci zaczęły właśnie trafiać pierwsze wieści związane z kolejną generacją urządzeń. Jak możemy się spodziewać, będą one garściami czerpały z doświadczeń pozyskanych przy konstruowaniu poprzedników.

Źródło: OnLeaks/Smartprix

Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro to ewolucja w dobrym kierunku!

Udostępnione w sieci rendery wskazują na to, że nowa generacja smartfonów Pixel będzie bliźniaczo podobna do poprzedników. Mamy więc niemal identyczne wzornictwo z takim samym układem aparatów. Możemy jednak spodziewać się, że same obiektywy będą nieco nowocześniejsze w stosunku do Pixela 6 oraz Pixela 6 Pro. Z pewnością dopracowane będzie także oprogramowanie aparatu.

Według wstępnych doniesień, w kwestii specyfikacji Google postawi na kolejną generację autorskiego procesora – Tensor 2. Będzie on wspierany przez nowoczesny modem Exynos 5300, który zapewni wyższą wydajność i lepsze działanie sieci 5G. Możemy się spodziewać, że oprogramowanie Android zostanie jak zwykle świetnie zoptymalizowane do pracy z nowymi Pixelami.

Czytaj też: Nowe flagowce OPPO oficjalnie!

Na razie informacje związane z nowymi Pixelami są bardzo ograniczone. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści. Spodziewam się, że do sieci trafią na przełomie nadchodzących tygodni.

Grafika tytułowa: Google