Energetyczne promocje Acera

Acer wprowadza dwie promocje, w ramach których możliwe jest obniżenie ceny laptopów nawet o 1000 złotych! Aby kupić modele Swift 1 oraz Nitro 5 w promocyjnych cenach należy kupić napoje energetyczne z serii PredatorShot.

Acer Nitro 5 tysiąc zł taniej

Aż 1000 złotych można zaoszczędzić kupując komputer Acer Nitro 5. Z tym komputerem nie sposób się nudzić – doskonale radzi sobie z grami, charakteryzuje się doskonałym wyświetlaczem o przekątnej 15 cali (rozdzielczość: Full HD) oraz wieloma wariantami specyfikacji sprzętowej – do wyboru są procesory Intel Core oraz AMD Ryzen.

Aby wziąć udział w konkursie należy: kupić 8 puszek napoju energetycznego PredatorShot, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odebrać kod rabatowy o wysokości 1000 złotych, który można zrealizować na wybrane modele laptopów gamingowych Acer Nitro 5. Promocja trwa od  dziś do końca września.

 650 złotych rabatu na komputer Acer Swift 1

Kupując trzy puszki napoju energetycznego PredatorShot w PoloMarkecie, możliwe jest uzyskanie rabatu o wysokości 650 złotych na zakup laptopa Acer Swift 1. Wraz z laptopem, kupujący otrzymuje ponadto preinstalowaną roczną subskrypcję Microsoft 365 Personal o wartości 299 złotych – w tym dostęp do aplikacji pakietu Office oraz chmury OneDrive. Promocja obowiązuje od 25.08.2021 do 7.09.2021.