E3 w 2023 roku w formie tradycyjnej!

Targi E3 (Electronic Entertainment Expo) to wielkie święto wszystkich fanów gier komputerowych. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa, w ostatnich latach organizacja wydarzenia była mocno utrudniona. Na szczęście dziś dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku impreza ma wrócić w swojej lubianej, stacjonarnej formie!

Targi E3 przyciągną fanów?

E3 to wydarzenie, które przyciąga najważniejsze marki ze świata gier wideo oraz nowych technologii. Przez wiele lat impreza przyciągała do hali Los Angeles Convention Center setki tysięcy graczy. Formułę imprezy zmieniono z powodu pandemii koronawirusa, a w tym roku zadecydowano wręcz, że targi się nie odbędą nawet w formie on-line. To smutna wiadomość dla wszystkich fanów gamingu. Na szczęście przyszły rok przyniesie poważne zmiany. Pandemia zdaje się przygasać, więc organizatorzy chcą ponownie zorganizować E3 w formie stacjonarnej w Mieście Aniołów. Głodni imprezy gracze z pewnością zapełnią halę, w której odbywało się będzie wydarzenie. Będzie ono także transmitowane w Internecie dla wszystkich tych osób, które nie będą mogły pojawić się na miejscu.

Czytaj też: Wojskowe tajemnice? Takie rzeczy w War Thunder!

Wieści o powrocie targów E3 bardzo cieszą. To znak, że świat zaczyna się już wybudzać z pandemicznej paniki. Miejmy nadzieję, że powrócą także inne targi – choćby te związane z nowymi technologiami. A czy Wy wybieracie się w przyszłym roku na E3?

Grafika tytułowa: E3