Dziedzictwo Hogwartu w końcu dla starszych konsol!

Dziedzictwo Hogwartu to jeden z największych gamingowych hitów ostatnich miesięcy. Do tej pory produkcja zadebiutowała dla PC oraz konsol nowej generacji. Teraz czas na premierę dla Xbox One oraz PlayStation 4. Czy właściciele starszych konsol będą zadowoleni?

Świetna gra już szerzej dostępna!

Dziedzictwo Hogwartu w wersji dla konsol poprzedniej generacji musiało oczywiście zostać dostosowane do ich – w pewien sposób ograniczonego – hardware’u. Oznacza to, że gra nie będzie cieszyła nas tak zaawansowaną oprawą graficzną, jak w przypadku next-genów. Pozostałe jej aspekty – włącznie z niesamowitą grywalnością – pozostają jednak bez zmian.

Na premierę Dziedzictwa Hogwartu czekają jeszcze właściciele konsol Nintendo Switch. W ich przypadku gra zostanie jednak udostępniona dopiero latem – według obecnych założeń – w lipcu. Deweloperzy bowiem nadal pracują w pocie czoła nad dostosowaniem tej niezwykle złożonej produkcji do warunków, w jakich ogrywana będzie na handheldzie.

Czytaj też: Będzie konflikt Apple – Unia Europejska?

Dajcie koniecznie znać, czy graliście już w Dziedzictwo Hogwartu. Produkcja będzie miała poważnych konkurentów do tytułu gry roku. Wystarczy wspomnieć o Diablo IV, które debiutuje już za miesiąc.

Grafika tytułowa: Portkey Games