Denon łączy siły z Nura!

Denon wprowadza wielokrotnie nagradzaną technologię emisji otoakustycznej firmy Nura do oferty Denon. Połączenie wiodącej pozycji marki Denon w dziedzinie inżynierii dźwięku z rewolucyjną technologią spersonalizowanego odsłuchu firmy Nura zapewnia niezwykłą szczegółowość treści audio oraz wyznacza nowy standard osobistego odsłuchu.

„Technologia Nura jest doskonałym uzupełnieniem misji Denon polegającej na poszerzaniu ludzkich doświadczeń poprzez innowacje akustyczne. Od 113 lat jesteśmy zaangażowani w inżynierię dźwięku i wiemy, że spersonalizowany dźwięk to przyszłość. Współpraca z Nura jest naturalnym dopasowaniem, ponieważ nieustannie wprowadzamy innowacje dla najbardziej wymagających konsumentów audio i przesuwamy granice tego, co możliwe.”

Dodanie technologii Nura do platformy Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) łączy 30 letnie doświadczenie firmy Masimo w dziedzinie przetwarzania sygnału audio ze światowej klasy inżynierią akustyczną w branży konsumenckiego sprzętu audio i umożliwia rozwiązanie problemów związanych ze słuchem, które różnią się w zależności od osoby. Masimo AAT działa poprzez tworzenie spersonalizowanych profili odsłuchowych dla każdego użytkownika w oparciu o jego unikalne cechy słuchowe. Mierząc czułość słuchu użytkowników i odpowiednio dopasowując dźwięk, Masimo AAT zapewnia, że żaden szczegół instrumentalny ani subtelność detali nie pozostaną nieusłyszane. Ta technologia w połączeniu z inżynierią oraz doświadczeniem firmy Denon umożliwi dokładniejszą i bardziej precyzyjną reprodukcję dźwięku.

Czytaj też: Huawei Freebuds 5 wycenione w Europie

Gdy dwie innowacyjne marki audio łączą siły, ten moment zapowiada przełom w zakresie spersonalizowanego dźwięku. Pierwszy produkt Denon wyposażony w rewolucyjną technologię Masimo AAT zostanie wprowadzony na rynek w połowie 2023 roku.

Grafika tytułowa: Ilias Chebbi / Unsplash