Dell wprowadza na rynek nowe laptopy!

Dell Technologies ogłosiło premierę najnowszego modelu XPS 13, wyposażonego w procesor Snapdragon serii X z nowatorską technologią Copilot+. To jedno z pierwszych urządzeń na świecie z takim układem, które ma już swoją premierę na stronie Dell.com. Wkrótce do oferty dołączą także modele Inspiron 14 Plus oraz Latitude 7455. Przedsprzedaż modelu Inspiron 14 Plus rozpoczęła się już dziś.

Dell XPS 13 / fot. producent

Najnowocześniejsze rozwiązania na pokładzie

Nowa linia komputerów Dell z funkcją Copilot+ jest stworzona z myślą o twórcach i profesjonalistach biznesowych o wysokich wymaganiach. Dzięki wyjątkowej wydajności oraz przełomowej żywotności baterii, nowe modele mają na celu zwiększenie produktywności i efektywności użytkowników. Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w tych laptopach sprawia, że narzędzia takie jak Cocreator, napisy na żywo, nowe efekty Windows Studio oraz Auto Super Resolution, znacząco podnoszą standardy pracy na komputerze.

XPS 13 – najcieńszy i najlżejszy model z procesorem Snapdragon X Elite

Model XPS 13, wyposażony w procesor Snapdragon X Elite, jest najcieńszym i najlżejszym laptopem w ofercie Dell. Dzięki baterii zapewniającej do 27 godzin pracy, ten laptop jest idealny do codziennych zadań oraz tworzenia treści. Kultowy model XPS 13, wspierany przez AI, oferuje niezwykłą responsywność oraz imponującą prędkość w obsłudze nawet najbardziej wymagających zadań. XPS 13 jest również pierwszym na świecie laptopem wyposażonym w wyświetlacz Tabdem OLED o przekątnej 13,4 cala. Wyświetlacz ten zapewnia wyższą jasność oraz dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami OLED, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego modelu.

Inspiron 14 Plus – wyjątkowa wydajność i wytrzymała bateria

Model Inspiron 14 Plus dostępny jest z procesorem Snapdragon X Plus lub X Elite oraz baterią, która wystarcza na cały dzień pracy (do 15 godzin). Ten laptop oferuje jeszcze szybsze i bardziej wydajne działanie, co jest idealne dla użytkowników wymagających najwyższej jakości. Dzięki czterem głośnikom i wyświetlaczowi QHD+ o proporcjach 16:10 oraz jasności 400 nitów, Inspiron 14 Plus oferuje doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Laptop jest wykonany z lekkiego aluminium o niskiej emisji, co potwierdza certyfikat EPEAT Gold. Funkcja ExpressCharge pozwala na naładowanie laptopa do 80% w zaledwie 60 minut, co znacznie zwiększa jego użyteczność.

Latitude 7455 – mobilność i wygoda w pracy

Model Latitude 7455, który będzie dostępny w sprzedaży od 28 czerwca, to najcieńszy model Latitude, zapewniający niezbędną mobilność i wygodę zarówno w pracy przy biurku, jak i w podróży. Wyposażony w procesor Snapdragon X Elite, laptop ten oferuje baterię umożliwiającą pracę do 21 godzin. Latitude 7455 posiada dotykowy, 14-calowy wyświetlacz QHD+, cztery głośniki z redukcją szumów AI oraz technologię Qualcomm® FastConnect™ Wi-Fi 7, a także możliwość połączenia 5G, co zapewnia lepszą łączność i współpracę. Te cechy sprawiają, że Latitude 7455 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów potrzebujących wydajnego i mobilnego narzędzia pracy.

Czytaj też: Dell stawia na zaawansowane rozwiązania wymierzone w cyberprzestępców

Grafika tytułowa: Dell / Unsplash