Data premiery serii Galaxy S23 ujawniona!

Całkiem niedawno pisaliśmy Wam o tym, że Samsung nie może się zdecydować, kiedy zaprezentuje nam swoje flagowce na 2023 rok – serię Galaxy S23. To budziło obawy, ponieważ konkurencja nie próżnuje. Liczne chińskie koncerny już pokazały swoje topowe smartfony i teraz czekamy na ich premiery w Europie. Na szczęście dziś pojawiły się dość wiarygodne poszlaki w kontekście ewentualnej daty kolejnego wydarzenia Samsung Unpacked!

Poważny przeciek w sieci!

Swoimi informacjami z pewnego źródła związanego z Samsungiem podzielił się nie kto inny, jak znany leakster Ice Universe, który bardzo często przekazuje trafnie wieści związane z rynkiem urządzeń mobilnych. Kolejne wydarzenie Unpacked, podczas którego mielibyśmy poznać flagowe propozycje koreańskiego koncernu na 2023 rok miałoby odbyć się już w lutym, a dokładniej 1.02.2023 roku. Od rzekomej wielkiej premiery nowości miałoby dzielić nas zaledwie kilkadziesiąt dni.

Myślę, że już wkrótce możemy spodziewać się potwierdzenia tej daty ze strony samego Samsunga, który zacznie rozsyłać zaproszenia na owo wydarzenie. Seria Galaxy S23 ma zaoferować nam przede wszystkim odświeżony design – tym razem bez przesadzonej wyspy aparatów. Ponadto dowiedzieliśmy się także, że wszystkie trzy modele będą pracowały pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Usprawnień powinny doczekać się również funkcje foto/wideo.

Czytaj też: Święta zabrzmią jeszcze piękniej ze słuchawkami TWS od Jabra

Nie mogę się doczekać premiery nowych topowych Galaxy. Urządzenia zapowiadają się naprawdę nieźle i z przyjemnością będę je dla Was testował, gdy tylko pojawi się taka możliwość. A czy Wy zamierzacie kupić w nadchodzącym roku nowego Galaxy S? Dajcie znać w komentarzach!

Grafika główna: OnLeaks/Smartprix