Darmowe zwroty na Allegro stają się faktem!

Allegro to najpopularniejsza w Polsce platforma e-zakupowa. Nie oznacza to jednak, że nie musi obawiać się działań ze strony konkurencji. Po piętach depcze jej Amazon, a ostatnimi czasy na polski rynek wrócił także eBay. Dlatego też lider polskiego rynku musi wychodzić naprzeciw klientom, by ci nie uciekali do alternatywnych e-marketów. Właśnie poczyniony został pierwszy krok w tym kierunku!

Darmowe zwroty – kiedy i gdzie?

Aby móc zwrócić produkty za darmo, trzeba spełnić pewne warunki. Takie zwroty mogą być dokonywane wyłącznie za pośrednictwem maszyn One Box i w One Punktach, a także w dowolnej placówce Poczty Polskiej. Ofertą nie są objęte agencje pocztowe – sprawdźmy więc dokładnie status placówki państwowego przewoźnika w naszej okolicy.

Ponadto Allegro przypomina, że za dostawę i zwroty nie płacą nic również abonenci Smart! Tutaj jednak warunkiem jest złożenie zamówienie za minimum 40 złotych od jednego sprzedającego lub skorzystanie z funkcji łączonej dostawy. Mimo wszystko, darmowe zwroty są ogromnym udogodnieniem, które pozwoli Allegro zyskać aprobatę kupujących.

Czytaj też: Zmiany na Facebooku! Jedno konto i kilka profili!

Cieszy fakt, że Allegro coraz bardziej dba o komfort kupujących. Z pewnością takich akcji będzie teraz coraz więcej. Konkurencja na rynku narasta, więc lider musi zadbać o to, by dystans pomiędzy nim, a pozostałymi graczami nie malał. Czekamy na kolejne, ciekawe wieści!