Creative Stage Air V2 – soundbar dla każdego!

Creative Technology wprowadza na polski rynek drugiego przedstawiciela soundbara z linii AIR. Soundbar został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują mobilności dla swoich źródeł odtwarzania. Nowe dzieło od Creative dostaje smukły, kompaktowy wygląd i więcej opcji połączeń.  

Niesamowita jakość dźwięku!

Na pokładzie nowej wersji dodatkowo znajdziemy konwertery cyfrowo-analogowe (DAC), pozwalające nam wykorzystać głośnik jako kartę dźwiękową, którą możemy połączyć z komputerem za pomocą dołączonego kabla USB-C na USB-A. Na jednym kablu mamy możliwość jednoczesnego zasilania urządzenia i odtwarzania dźwięku.  Dźwięk został wzbogacony o tony niskie za pomocą powiększonej membrany pasywnej a średnie i wysokie tony są zasilone całkiem na nowo zaprojektowanymi dwoma przetwornikami pełnozakresowymi.

Creative Stage Air V2 to głośnik, który obsługuje łączność bezprzewodową za pomocą najnowszej technologii Bluetooth 5.3. Soundbar jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak PC, Mac, PS4, PS5, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi analogowy tryb połączenia za pomocą portu 3,5mm. Głośnik w trybie bezprzewodowym pozwala nam na odtwarzanie ulubionej muzyki do 6 godzin na pełnym naładowaniu baterii.

Czytaj też: Creative Live! Cam Sync V3 – niesamowita jakość wideorozmów!

Creative Stage Air V2 można zakupić w cenie 283 zł. Z pewnością znajdą się osoby chętne wypróbować go u siebie w domu!

Źródło: informacja prasowa

Grafika tytułowa: Creative