Creative Live! Cam Sync V3 – niesamowita jakość wideorozmów!

Creative to uznany producent sprzętu elektronicznego, który często wykorzystujemy w naszych domach. Producent lubi zaskakiwać nas bardzo ciekawymi premierami, które cechuje wysoka jakość pod względem wykonania, jak i zastosowanych komponentów. Tym razem przygotował dla nas ciekawą kamerę internetową o imponujących parametrach!

Jakość rozmów wideo ponad wszystko!

Kamera Creative została tak zaprojektowana, by spełnić oczekiwania osób pracujących zdalnie, uczących się w domu, jak i początkujących streamerów, którym zależy na dobrym obrazie i dobrej komunikacji. Kamera wyposażona jest w szerokokątny i jasny obiektyw obsługujący rozdzielczość QHD o polu widzenia nawet do 95°. Nowa wersja kamery posiada 4-krotny zoom cyfrowy, który można uruchamiać za pomocą przycisku umieszczonego na górnej krawędzi kamerki. Dla zapewnienia wysokiej jakości i krystalicznej czystości rozmów producent umieścił w urządzeniu dwa dookólne mikrofony typu MEMS, które są wspomagane przez autorskie, inteligentne oprogramowanie SmartComms.

Creative Live! Cam Sync V3 jest kompatybilna z systemami zgodnymi z certyfikatem UVC i wymaga tylko dostępnego portu USB typu A. Kamera jest prosta i wygodna w obsłudze, nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników i działa natychmiast po podłączeniu do USB na komputerach PC lub Mac. Kamerka zapewnia wysokiej jakości obraz QHD, którego rozdzielczość to nawet 1440p dla 30 klatek. Kamera jest wyposażona w klips montażowy, który zapewnia użytkownikom większą elastyczność w znalezieniu najlepszego kąta widzenia. Dodatkowo w klipsie znajduje się gwint, do którego możemy podłączyć większość standardowych statywów. Zintegrowana osłona obiektywu oferuje ochronę przed niepożądanym dostępem do kamery internetowej za pomocą oprogramowania szpiegującego, co umożliwi Ci zachowanie pełnej prywatności.

Dzięki zestawowi oprogramowania SmartComms zestaw Live! Cam Sync V3 oferuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób komunikacji online. Funkcja VoiceDetect umożliwia użytkownikom swobodne mówienie bez zakłóceń, ponieważ mikrofon automatycznie włącza się lub wyłącza w oparciu o technologię wykrywania głosu. Tryb Noise Clean-out ma za zadanie redukcję niepożądanych szumów statycznych w tle podczas połączeń wideo. Wszystkie te funkcje są dostępne w najnowszej aplikacji Creative, którą można pobrać na dowolną platformę z systemem Windows 10/11. Dzięki aplikacji możemy dostać się do zaawansowanych ustawień kamery takich jak jasność/kontrast, balans bieli i kompensacja podświetlenia. Zastosowane technologie w kamerze zapewniają czystą, niezakłóconą komunikację, łatwą konfigurację, kompatybilność z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji, takimi jak Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger i innymi, Creative Live! Cam Sync V3 to kamera internetowa, która powinna spełnić nasze oczekiwania, wobec tego typu urządzeń.

Czytaj też: Messenger z lepszym szyfrowaniem!

Kamerę Creative Live! Cam Sync V3 można kupić w cenie 331 zł. Urządzenie to spisze się doskonale zarówno w trakcie wideokonferencji służbowych, jak i rozmów z najbliższymi.

Źródło: informacja prasowa

Grafika tytułowa: Creative