Ciekawa promocja na sprzęt EZVIZ!

EZVIZ to marka serwująca nam ciekawy sprzęt z kategorii smart home oraz nowoczesne kamery do monitoringu. Producent serwuje właśnie – wraz z Media Expert – ciekawą promocję na swoje produkty. Co warto wiedzieć na ten temat? Jakie urządzenia są objęte akcją? Sprawdźmy!

fot. EZVIZ

Jakie są warunki promocji?

Akcją promocyjną został objęty pierwszy bezprzewodowy odkurzacz RH1 od EZVIZ. Jest on dostępny w sieci sklepów Media Expert w wyjątkowej ofercie. Osoby dokonujące jego zakupu otrzymają gratis inteligentną kamerę domową EZVIZ H6c, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Pakiet produktów można nabyć w cenie 1999,99 zł do 14.05.2023 r. godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Nie da się ukryć, że jest to dość korzystna oferta. Kamera EZVIZ H6c to świetne rozwiązanie do domowego monitoringu. Pozwala na bieżąco obserwować co dzieje się w danym pomieszczeniu i w razie potrzeby powiadamia nas o niepokojących kadrach zarejestrowanych w czasie rzeczywistym. Nagrania możemy przechowywać na karcie pamięci bądź bezpieczniej – w chmurze.

Czytaj też: Gwiezdne Wojny zmierzają do Fortnite!

Dajcie koniecznie znać, czy macie zamiar wziąć udział w tej promocji. Praktyczny gratis w postaci kamery do monitoringu to gratka szczególnie w okresie w który wkraczamy – gdy chętnie wybieramy się na urlop i chcemy mieć pewność, że nasz dobytek jest bezpieczny.

Grafika tytułowa: EZVIZ