Canon i atrakcyjny cashback na zakup sprzętu foto

Canon ogłosił zimową promocję cashback na wybrane produkty, umożliwiając swoim klientom uzyskanie zwrotu w kwocie nawet do 1700 złotych za zakupy do końca stycznia. Akcja obejmuje szeroką gamę sprzętu, dostosowaną zarówno pod kątem doświadczonych fotografów, jak i dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią.

Dobry czas na aktualizację bazy sprzętowej

W ramach promocji, miłośnicy fotografii mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert na różne produkty Canon. Dla bardziej doświadczonych fotografów w ofercie znajduje się obiektyw RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM z zwrotem aż 1 50 zł oraz obiektyw RF 135mm F1.8 L IS USM, za który można otrzymać zwrot w wysokości 1000 zł. Ponadto, zestaw z aparatem EOS R6 Mark II i obiektywem RF 24-105mm F4L IS USM pozwala na otrzymanie zwrotu w kwocie aż 1700 zł.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią, doskonałym wyborem może być aparat EOS R50 – bardzo lekki i kompaktowy. Aparat ten można zakupić w zestawie z jednym lub dwoma obiektywami z uwzględnieniem zwrotu w wysokości 300 zł.

Promocja obejmuje również inne produkty Canon, takie jak bezprzewodowa kamera PowerShot PX (zwrot 200 zł), natychmiastowe drukarki Selphy CP1500 i Selphy Square QX10 (zwrot 100 zł każda) oraz kieszonkowy aparat monokularowy z superzoomem PowerShot ZOOM, za który można otrzymać zwrot w kwocie 200 zł.

Aby skorzystać z cashbacku, wystarczy zakupić wybrany sprzęt do 31 stycznia 2024 roku w jednym ze sklepów partnerskich. Uczestnicy mogą otrzymać rabat wielokrotnie, jednakże maksymalnie na 1 sztukę każdego produktu lub zestawu. Procedura składania wniosku jest prosta – należy dostarczyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 28 dni roboczych od zatwierdzenia zgłoszenia. Promocja łączy się z innymi akcjami marki Canon obowiązującymi w tym okresie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.canon.pl/cashback.

Czytaj też: Aplikacja Multi-Camera Control od Canon oficjalnie!

Grafika tytułowa: Hanson Lu / Unsplash