Bezpieczny wyjazd na Święta z EZVIZ

Koniec roku kojarzy się przede wszystkim ze Świętami, Sylwestrem i pozytywnymi momentami, jest to jednak również czas, gdy liczba włamań rośnie, a opuszczone na kilka dni nieruchomości kuszą niepożądanych gości. Powodów za tym stojących jest kilka. Puste w czasie świąt mieszkania i domy są łakomym kąskiem dla złodziejów. Sytuacji nie poprawia również szybko zapadający zmrok, który pozwala włamywaczom na łatwe zweryfikowanie czy dom stoi przed nimi otworem. Rozwiązania smart home od EZVIZ są sposobem, aby zaradzić tego typu nieprzyjemnym incydentom.

fot. EZVIZ

Miej swój dom na oku

Przykładem produktu, który sprawdzi się w każdym domu jest zasilana bateryjnie kamera EZVIZ HB8, która zapewnia pełną ochronę zewnętrzną z wysoką jakością obrazu oraz inteligentną detekcją ruchu. Dzięki wbudowanej funkcji ciągłej ochrony i automatycznemu odtwarzaniu ostrzegawczych alarmów głosowych kamera uprzedza o podejrzanych zdarzeniach w ogrodzie czy wejściu do garażu. Urządzenie daje możliwość samodzielnej konfiguracji bez konieczności korzystania z dodatkowo płatnych usług profesjonalistów, a dzięki bezkablowej konstrukcji jest niezwykle intuicyjne w montażu. To jednak nie wszystko – kamerę łatwo połączyć z panelem słonecznym EZVIZ, aby zapewnić jej stały dostęp do energii słonecznej i zapomnieć o konieczności ładowania. Dzięki niemu ochrona domu będzie nie tylko efektywna, ale też przyjazna dla środowiska przez cały rok.

Święta chyba nam wszystkim momentalnie kojarzą się z kultowym filmem „Kevin sam w domu”. Historia chłopca, który nakrywa na gorącym uczynku złodziei, już na stałe zagościła w grudniowym repertuarze i od lat dostarcza nam rozrywki. Humorystyczna ekranowa fabuła nie jest jednak tak zabawa w prawdziwym życiu. Aby uniknąć odwiedzin nieznajomych w czasie przerwy świątecznej, warto zabezpieczyć się z wyprzedzeniem. Zarówno w przypadku większego domu, jak i mieszkania, dobrym rozwiązaniem na start jest wideo wizjer DP2C, który dzięki czujnikom detekcji wysyła alerty o podejrzanych zdarzeniach w pobliżu drzwi w czasie rzeczywistym wprost do aplikacji zainstalowanej w Twoim smartfonie czy tablecie

W przypadku każdego rodzaju wnętrza dobrym rozwiązaniem okaże się sprawna kamera wewnętrzna o możliwie dużym zasięgu monitorowania. EZVIZ C6CN to przykład uniwersalnego rozwiązania. Ta niepozornych rozmiarów kamera zapewnia widoczność całego pomieszczenia w dowolnym czasie i lokalizacji przy użyciu telefonu. Korzystając z zaawansowanego mikroprocesora, kamera wykrywa i śledzi sylwetki osób w czasie rzeczywistym, a do właściciela nieruchomości dostarcza alerty, zapewniając całodobową ochronę. Jak każdy sprzęt od EZVIZ, również ta kamera łączy się z aplikacją umożliwiającą zdalną kontrolę. Dzięki niej uzyskasz pogląd wideo w czasie rzeczywistym, historię nagrań czy możliwość udostępnienia ich rodzinie, znajomym, a w razie potrzeby także policji.

Czytaj też: Motorola Moto X40 oficjalnie!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach jak Wy zabezpieczacie wasze domy, mieszkania i posesje przed nieproszonymi gośćmi. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?

Grafika tytułowa: EZVIZ