Beoplay EQ – bezprzewodowe słuchawki douszne od Bang & Olufsen

Bang & Olufsen przedstawia Beoplay EQ, pierwsze bezprzewodowe słuchawki douszne z adaptacyjną aktywną redukcją hałasu (Adaptive ANC). Dostępne od 18 sierpnia będą kosztowały 1899 zł.

Dobrze znany producent sprzętu AV o wysokiej jakości i artystycznym wzornictwie niebawem wprowadzi do sprzedaży słuchawki bezprzewodowe. Oczywiście, jak na Bang & Olufsen przystało, będzie to konstrukcja oferująca bardzo wysoką jakość dźwięku, a jednocześnie tak elegancka, że w uszach kobiety może być pomylona z nietypowo usytułowanym, gustownym kolczykiem.

Tworząc Beoplay EQ, podjęliśmy zobowiązanie, aby spełnić oczekiwania naszych  klientów, niezależnie od tego, czy używają słuchawek w podróży, biznesie czy dla przyjemności. Ergonomiczne słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i zapewniają potężny i autentyczny dźwięk, co czyni je obowiązkowym wyposażeniem dla miłośników designu i muzyki. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie ładującej, a także  Adaptacyjnej Aktywnej Redukcji Hałasu, Beoplay EQ zapewniają rewolucyjne wrażenia słuchowe, gdziekolwiek jesteś – mówi Bang & Olufsen SVP of Product Management  Christoffer Poulsen.

Beoplay EQ skutecznie eliminują hałas z otoczenia i pozwalają na całkowite zanurzenie się w charakterystycznym dźwięku Bang & Olufsen. Aby osiągnąć maksymalny efekt redukcji szumów, Bang & Olufsen zastosował system  Adaptive ANC, który łączy aktywną redukcję szumów z uszczelnieniem  pasywnym, skutecznie blokując hałas z zewnątrz. Dedykowany chip ANC DSP i sześć  mikrofonów pozwalają na automatyczne dostosowanie poziomów ANC, aby stworzyć  płynne wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo mikrofony tworzą najlepszą technologię kierunkowego kształtowania wiązki, co przekłada się na krystalicznie czystą jakość rozmów  i mowy.

Słuchawki działają na jednym ładowaniu 6,5 godziny, a szybkie, 20-minutowe ładowanie wystarczy na kolejne dwie godziny.

Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym antracytowym i piaskowym złotym. Luksusowe,  ale funkcjonalne, Beoplay EQ zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie dzięki  niewielkiemu i ergonomicznemu kształtowi słuchawek. Są one odporne na pot i wodę oraz  wyposażone w wymienne końcówki w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują do  różnych uszu.

Doskonałe specyfikacje techniczne Beoplay EQ zapewniają bezproblemową łączność bezprzewodową z aptX adaptive, najnowszym Bluetooth 5.2 i IP54. Proces konfiguracji jest jeszcze łatwiejszy zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, dzięki dołączonym licencjom Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.