Assassin’s Creed: Mirage z datą premiery?

Assassin’s Creed: Mirage to produkcja, która ma zdobyć serca fanów niesamowitej serii od Ubisoft. Wcielimy się w niej w znanego z poprzedniej części gry Basima Ibn Ishaqa, który tym razem zagości na Bliskim Wschodzie. Tytuł ma być powrotem do korzeni, przez co fani franczyzy wyczekują go z niecierpliwością!

Co wiemy o nadchodzącej grze?

Przede wszystkim nie ma być ona tak rozbudowana, jak ostatnie odsłony serii. Powinniśmy się więc spodziewać ograniczonego świata gry – jak w dwóch pierwszych jej częściach. Większość fanów jednak przyjęła informacje na ten temat z entuzjazmem. W końcu bowiem będziemy mogli skupić się w pełni na wiodącym motywie gry bez odciągania naszej uwagi w kierunku eksploracji świata i realizacji zadań pobocznych.

Możemy się spodziewać, że gra zaoferuje nam niezłą oprawę graficzną oraz bogate możliwości w zakresie rozwiązywania zadań oraz eliminowania wrogów. Jeśli mamy wrócić do korzeni – to ostatnie będzie efektowne i będzie wymagało od gracza nauki różnych zaawansowanych technik walki. Mam nadzieję, że Ubisoft nie zawiedzie naszych oczekiwań i że w nasze ręce trafi naprawdę solidny tytuł.

Czytaj też: JBL partnerem polskiej transmisji zawodów IEM Katowice 2023

Premiera gry planowana jest na czerwiec tego roku. Ostatnimi czasy jednak w licznych sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą gier pojawia się data 30 czerwca 2023 roku. Musimy poczekać na potwierdzenie ze strony Ubisoftu, ale premiera Assassin’s Creed: Mirage na wakacje byłaby czymś świetnym!

Grafika tytułowa: Ubisoft