Apple Store poszerzy asortyment!

Sklepy Apple Store to miejsca, w których możemy zakupić sprzęt od amerykańskiego koncernu. Już niedługo jednak ich asortyment zostanie znacząco poszerzony. Sprzedawane w nich bowiem będą – między innymi – gadżety związane z popularnymi produkcjami koncernu z Cupertino. Co warto wiedzieć na ten temat?

fot. Hugo Agut tugal / Unsplash

Nie tylko elektronika w Apple Store!

Apple ma zamiar sprzedawać w swoich sklepach gadżety związane ze swoimi popularnymi serialami. Na pierwszy ogień pójdą te powiązane z niekwestionowanym hitem – „Ted Lasso”. Jak informuje Mark Gurman z Bloomberga, wkrótce do Apple Store na całym świecie trafi odzież Nike inspirowana produkcją. Ta sama, która sprzedawana jest już w sklepach firmowych Nikie w wielu regionach.

Koncern z Cupertino w dobie kryzysu chce zarabiać nie tylko na elektronice. I to zrozumiałe. W ostatnich latach wydłuża się czas korzystania ze smartfonów, zegarków czy komputerów. Apple chce więc reperować swój i tak już potężny budżet sprzedażą innych produktów. I możemy się spodziewać, że nie będą one tylko „wisiały” w ofercie giganta, ale realnie znajdowały nabywców.

Czytaj też: Suunto Vertical dostępny w Polsce

O tych ostatnich Apple nie musi się martwić. Ostatnie lata pokazują, że fani „jabłek” potrafią wydawać ogromne pieniądze na swój ulubiony sprzęt niezależnie od tego, jak zostaje on wyceniony. Dzięki ich lojalności gigant nie odczuł jeszcze skutków kryzysu tak mocno, jak niektórzy konkurenci.

Grafika tytułowa: Alexandr Bormotin / Unsplash