Aplikacja Google Home przeprojektowana!

Google Home to aplikacja dla Androida i iOS służąca do zarządzania inteligentnym domem. Można ją skonfigurować do pracy z rozwiązaniami koncernu z Mountain View, jak i innych producentów. Rozwiązanie doczekało się właśnie ważnej aktualizacji, która wprowadza przydatne funkcje!

Obsługa Smart Home wygodniejsza?

Do aplikacji wprowadzona została nowa karta Zdarzenia, która pokazuje wszystkie ważne powiadomienia z naszego inteligentnego domu. Wyświetlane są na niej również wskazówki podpowiadające, jak ulepszyć swój system Smart Home. Powiadomienia możemy wygodnie odrzucać, lub też przeglądać ich szczegóły, aby lepiej zapoznać się z poszczególnymi zdarzeniami zarejestrowanymi przez nasz domowy sprzęt.

Nowe rozwiązanie zostało już przetestowane przez koncern z Mountain View i lada dzień trafi także do Polski. Google znane jest z tego, że istotne nowości wprowadza falami, by ewentualnie móc sprawnie naprawić wykryte błędy (które wcześniej mogły zostać przeoczone) gdy tylko dadzą o sobie znać na smartfonach użytkowników systemów iOS i Android.

Czytaj też: Potężne problemy Netflix. Zwolnienia i reklamy w serwisie!

Cieszy fakt, że Google pamięta o zbalansowanym rozwoju wszystkich swoich usług. Google Home w portfolio giganta zajmuje bardzo ważne miejsce – w końcu to właśnie ta aplikacja służy do zarządzania wieloma akcesoriami dla inteligentnego domu. Czekamy na kolejne usprawnienia!

Grafika tytułowa: Dan Farrell / Unsplash