828 Festiwal Fanów realme – byliśmy tam!

Wśród wielu producentów smartfonów obecnych na polskim rynku, realme wyrasta na coraz mocniejszą markę. Koncern z Chin projektuje swoje urządzenia z myślą o oddanych entuzjastach i to właśnie dla nich zorganizował 828 Festiwal Fanów realme, który odbył się wczoraj w Warszawie. Mieliśmy okazję się na nim pojawić!

Od realme dla fanów!

Koncern realme w fantastyczny sposób wstrzelił się w rynkową lukę powstałą wskutek zmarginalizowana Huawei na rynkach międzynarodowych. Nad Wisłą użytkowników Androida chiński gigant przekonał do swoich produktów doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Smartfony i tablety realme są relatywnie tanie oferując nam jednocześnie niesamowicie wysoką jakość wykonania.

Podczas spotkania przedstawicieli realme z dziennikarzami dowiedzieliśmy się co nieco o tegorocznych produktach chińskiego koncernu (spośród których wiele mieliśmy okazję dla Was przetestować w przeciągu ostatnich miesięcy). Same produkty realme mogliśmy po raz kolejny obejrzeć, dotknąć i wypróbować. Jak zobaczycie w poniższej galerii – prezentują się one niesamowicie efektownie.

Spotkanie zwieńczyło krótkie szkolenie związane z fotografią mobilną. Dowiedzieliśmy się na nim jak można efektywnie wykonywać niesamowite zdjęcia przy pomocy naszych telefonów. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne zadanie. Wystarczy odrobina kreatywności i wiedzy technicznej związanej z odpowiednim wykorzystaniem poszczególnych funkcji aplikacji aparatu. Szkolenie było naprawdę pouczające!

Czytaj też: realme Watch 3 – tani i wystarczający!

Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej i przyjemnej atmosferze. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się przy kolejnej okazji w równie szacownym i sympatycznym gronie na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez koncern realme!