14 i 15 grudnia poznamy plany Oppo na najbliższe miesiące

Podczas trzeciej edycji Oppo Inno Day firma zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Od 2019 roku Oppo rokrocznie prezentuje swoje osiągnięcia i plany podczas Oppo Inno Day. Poprzednie edycje przyniosły między innymi premierową prezentację firmowego ekosystemu chińskiego producenta, w którego skład weszły m.in okulary AR, router 5G CPE oraz smartwatch, w ubiegłym roku podczas imprezy mogliśmy zobaczyć trzy koncepcyjne produkty firmy, w tym innowacyjnego smartfona z rozwijanym ekranem. Również w tym roku chiński producent przygotował sporo atrakcji. Tegoroczne Oppo Inno Day odbędzie się 14 i 15 grudnia, i poza stacjonarnym wydarzeniem w Shenzen da też możliwość zanurzenia w świecie marki internautom z całego świata. 

Czytaj też: Seria Oppo Reno 7 oficjalnie zaprezentowana

Event wystartuje 14 grudnia o 9 rano czasu polskiego. Wirtualna scena Inno Day 2021 umożliwi gościom stworzenie własnych awatarów, aby mogli podróżować i odwiedzać odbywające się w ramach wydarzenia pokazy i wystawy. Uczestnicy będą mogli również wejść w interakcję z innymi osobami oraz zapraszać znajomych, by wspólnie szukać ciekawostek ukrytych w wirtualnym świecie. Swój awatar można stworzyć już dziś – szczegóły znajdziecie na tej stronie. 

Jakich nowości się spodziewać? Na razie możemy opierać się na przeciekach, z których wiadomo jedynie tyle, że 14 grudnia firma z Shenzhen zaprezentuje swój “innowacyjny produkt”, a 15 grudnia – nowego flagowca. Wiele wskazuje na to, że będzie to Oppo Find X4 Pro, o którym wiadomo m.in to, że ma go napędzać nowy Snapdragon i który ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2022 roku. To jednak z pewnością tylko jedna z atrakcji – szczegóły już za niespełna dwa tygodnie.