Smartfon realme C67 oficjalnie w Polsce!

Koncern realme bardzo często serwuje nam ciekawe smartfony za nieduże pieniądze. Mają one trafić w gusta tych osób, które nie chcą wydać na nowe urządzenie z Androidem dużych pieniędzy, ale jednocześnie chcą cieszyć się niezłą kulturą pracy na co dzień. W Polsce debiutuje właśnie realme C67, którego zadaniem jest zainteresowanie właśnie takiej klienteli. Mieliśmy okazję zobaczyć to urządzenie dzięki zaproszeniu producenta na polską premierę, która odbyła się dziś w Warszawie oraz – przetestować je.

Idealny smartfon dla oszczędnych?

Realme C67 wyróżnia się aparatem 108 MP, który wykorzystuje innowacyjną technologię 3-krotnego zoomu, pozwalając na bezstratne fotografowanie. Dzięki Trybowi Portretowemu, smartfon umożliwia tworzenie pełnych głębi zdjęć portretowych z naturalnie wyglądającym efektem bokeh. Największy rozmiar sensora w swoim segmencie zapewnia również niezłą jakość zdjęć nawet podczas nocnych sesji fotograficznych.

Zasilany przez procesor Snapdragon 685, realme C67 oferuje imponujący wynik Antutu na poziomie 330 000 punktów. W porównaniu do poprzednika, realme C55, nowy model zapewnia 15% wzrost wydajności CPU i 10% wzrost wydajności GPU. Procesor wspierany jest przez maksymalnie 8 GB RAM i 256 GB przestrzeni na dane użytkownika.

Zaawansowany wyświetlacz cechuje jakość na poziomie 950 nitów. Ultra cienka obudowa o grubości zaledwie 7,59 mm sprawia, że realme C67 to elegancki dodatek na co dzień. Dostępny w dwóch kolorach – zielonym i czarnym – smartfon zachwyca również efektami gradientowego powlekania z tyłu telefonu, które odbijają i załamują światło w unikatowy sposób. Dzięki MiniCapsule 2.0 i dynamicznym wyskakującym okienkom podczas odtwarzania muzyki, użytkownicy mogą cieszyć się bardziej interaktywnymi funkcjami oprogramowania. Na plus także obecność głośników stereo, co nie jest takie oczywiste w reprezentowanym przez tego smartfona segmencie cenowym.

Cena i dostępność

Na start realme C67 (8/256) będzie można zakupić w wyjątkowej ofercie cenowej za 899 zł. Telefon jest dostępny w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Regularna cena realme C67 (8/256) wyniesie 999 zł.

Na start realme C67 (6/128) będzie można zakupić w wyjątkowej ofercie cenowej za 799 zł. Telefon jest dostępny w sieci sklepów online Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Regularna cena realme C67 (6/128) wyniesie 899 zł.

Galeria zdjęć z wydarzenia:Grafika tytułowa: realme