HP prezentuje nowe komputery EliteBook bazujące na AI. Widzieliśmy je na żywo!

Koncern HP zaprezentował dzisiaj nowe komputery EliteBook, które łączą mobilność z zaawansowanymi funkcjami wykorzystującymi sztuczną inteligencję. Wydarzenie, w którym wzięliśmy udział dzięki uprzejmości producenta odbyło się w przestrzeni LookUp! Events, przy ul. Prostej 67 w Warszawie. Była to doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z nowymi produktami amerykańskiego giganta, ale i do porozmawiania na temat najnowszych technologii z kategorii AI.Nowe komputery EliteBook dla profesjonalistów!

Notebooki i komputer stacjonarny z serii Elite i Pro zostały wyposażone w funkcję Copilot w systemach Windows 11 i Windows 11 Pro, a także zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Te urządzenia, wspierane przez procesory Intel® Core™ Ultra 5 i 7 lub procesory AMD Ryzen™ PRO nowej generacji z dedykowanymi jednostkami NPU, mają zdolność wykonywania zadań opartych na AI w sposób dostosowany do użytkownika. Dzięki funkcji HP Smart Sense mogą one automatycznie przewidywać i dostosowywać się do sposobu użytkowania komputera, zapewniając optymalną równowagę między produktywnością a wydajnością. Dodatkowo, funkcje audio, takie jak Poly Studio i Dynamic Voice Leveling, AI Noise Reduction i automatyczne kadrowanie, sprawiają, że rozmowy wideo stają się bardziej naturalne.

Nowe modele z serii Elitebook to:

  • Notebooki HP Elite 1000 z serii G11, które oferują do 21 godzin pracy na baterii. Dzięki mocy sztucznej inteligencji, użytkownicy mogą cieszyć się lepszą wydajnością grafiki, mniejszym zużyciem energii oraz szybszą edycją wideo wspieraną przez AI, w porównaniu do poprzednich generacji.
  • Notebooki HP EliteBook 800 i 805 z serii G11, stworzone dla pracowników intelektualnych, którzy codziennie wykonują zadania wymagające dużej wydajności.
  • Notebooki HP EliteBook serii 600 i 605 G11, dedykowane dla klientów korporacyjnych i organizacji sektora publicznego, które muszą wykazać się dużą elastycznością.
  • Notebooki HP ProBook 400 i 405 z serii G11, zaprojektowane z myślą o pracownikach hybrydowych dzielących czas między biurem a domem.
  • Komputer stacjonarny HP Elite Small Form Factor 805 G9, stworzony dla pracowników stacjonarnych, dla których produktywność jest najważniejsza.

Te innowacyjne komputery HP Elite i Pro są krokiem naprzód w zakresie wsparcia sztucznej inteligencji w codziennej pracy, oferując zaawansowane funkcje i wydajność, które pomagają zwiększyć produktywność i efektywność w miejscu pracy.

Ceny i dostępność

  • Notebooki z linii HP EliteBook oraz ProBook mają być dostępne w maju. Ich ceny zostaną podane bliżej terminu dostępności.
  • Komputer stacjonarny HP Elite Small Form Factor 805 G9 ma być dostępny w sierpniu. Jego cena zostanie podana w późniejszym terminie.

Czytaj też: HP X GAMING – relacja z konferencji!

Galeria zdjęć z wydarzenia:Czytaj też: Widzieliśmy nowe stacje robocze HP Z!