Citroën ë-C3 dostępny do zamówienia w Polsce

Citroën przyspiesza tempo po premierze Nowego ë-C3, rozpoczynając przyjmowanie zamówień na ten elektryczny model w całej Polsce. Nowy ë-C3 wstrząśnie rynkiem pojazdów elektrycznych, oferując wszystkie funkcje oczekiwane od małego, wszechstronnego kompaktowego samochodu z segmentu B.

Dostępny w wersji podstawowej „You” od 110 650 złotych, Nowy ë-C3 oferuje zasięg ponad 300 km (cykl mieszany WLTP) i przestronne wnętrze. Cena najwyższej wersji „Max” zaczyna się od 132 100 złotych. Nowy ë-C3 to samochód o nowoczesnej stylistyce, zapewniający dużą wszechstronność użytkowania. Wersja „You” oferuje bogate wyposażenie, zawiesznie Citroën Advanced Comfort®, nowy wyświetlacz Head Up i system informacyjno-rozrywkowy z funkcją stacji dokującej na smartfona. Wersja „Max” dodatkowo wyposażona jest w nawigację z ekranem dotykowym, bezprzewodowe ładowanie smartfonów i wiele innych udogodnień.

Nowy ë-C3 oferuje także bogate wyposażenie standardowe, w tym klimatyzację, system hamowania awaryjnego, aktywny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i wiele innych funkcji bezpieczeństwa. Zasięg Nowego ë-C3, który wynosi ponad 300 km, i szybkie ładowanie sprawiają, że jest idealnym wyborem do codziennej jazdy oraz podróży dłuższych tras. Czas ładowania od 20 do 80% pojemności wynosi zaledwie 26 minut korzystając z funkcji szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW.

Czytaj też: Duży wzrost sprzedaży marki Jeep na polskim rynku

Grafika tytułowa: Citroën