Oral-B iO Series 9 – Coś więcej niż prezent

Święta to bardzo intensywny czas dla nas wszystkich. W biurze coraz więcej pracy, w domu coraz więcej obowiązków, a czasu coraz mniej. W tym roku redakcja CoNowego przygotowała kilka propozycji prezentów świątecznych, które z całą pewnością będą strzałem w dziesiątkę. Tak więc, jeżeli brakuje Ci czasu na bieganie po sklepach, a nawet na przeglądanie ofert on-line, pozwól, że wyręczymy Cię w tym szaleńczym wyścigu z czasem.

Naszą pierwszą propozycją jest inteligentna szczoteczka magnetyczna do zębów Oral-B iO. Jest to najnowszy produkt marki Oral-B, wykorzystujący przełomową technologię magnetyczną oraz  inteligentny systemem monitorowania szczotkowania. Warto wspomnieć, że szczoteczka magnetyczna usuwa aż do 100% więcej płytki bakteryjnej w porównaniu do szczoteczki manualnej i zapewnia bielsze zęby już od pierwszego użycia!

Piękniej

Jedno jest pewne. Oral-B iO jest najładniejszą elektryczną szczoteczką. To, co rzuca się w oczy to elegancka i smukła konstrukcja klasy premium. Jest to zdecydowanie piękny produkt, który chce się mieć. Do jej wykonania wykorzystano wysokiej jakości, wytrzymałe materiały, które dodają jej elegancji i blasku. 

Nowocześniej

W Oral-B iO zastosowano najnowszą technologię magnetyczną, która przekłada się na efektywność i jakość szczotkowania. Technologia ta przenosi energię bezpośrednio na końcówki włókien, tworząc delikatne mikrowibracje, dzięki którym szczoteczka oczyszcza zęby bardzo dokładnie, a jednocześnie pracuje płynnie i cicho.

Więcej

Ale to nie koniec niespodzianek. Jedną z funkcji, na którą warto zwrócić uwagę jest inteligentny czujnik siły nacisku. Szczotkując zęby nigdy do końca nie wiadomo, czy przyciskamy szczoteczkę za lekko lub za mocno. Często chcąc bardziej doczyścić zęby serwujemy sobie krwawienie dziąseł. Oral-B zaprojektowało system, który poinformuje nas kolorem diody z jaką siłą dociskamy szczoteczkę i pomoże w ten sposób dobrać optymalny nacisk dla efektywnego i bezpiecznego szczotkowania.

Łatwiej

Do wyboru jest aż siedem trybów szczotkowania: codzienne szczotkowanie, delikatny i bardzo delikatny, głębokie czyszczenie, pielęgnacja dziąseł, wybielanie i czyszczenie języka. Szczoteczką steruje się przy pomocy interaktywnego wyświetlacza, który jest intuicyjny i zapewnia łatwą nawigację, wyświetlając wybrany tryb pracy oraz stan naładowania akumulatora. Na wyświetlaczu pojawia się też przypomnienie o konieczności wymiany końcówki. Obsługuje się go przyciskami fizycznymi u góry i u dołu ekranu.

Dokładniej

Na straży czystości stoi timer, który pilnuje czasu szczotkowania, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Oral-B iO 9 posiada także funkcję monitorowania zębów 3D – szczoteczka śledzi dokładnie każdy ruch podczas mycia i wysyła dane do aplikacji mobilnej Oral-B. Aplikacja monitoruje jakość mycia i podpowiada, które miejsca wymagają dodatkowego czyszczenia.

Dłużej

Szczoteczka Oral-B iO 9 posiada akumulator, który wystarczy na co najmniej dwa tygodnie pracy, a naładowanie go nie powinno zająć więcej niż trzy godziny. Do zestawu dołączono gustowną ładowarkę magnetyczną oraz etui podróżne z funkcją ładowania i etui na końcówki wymienne.  

List do Mikołaja

Jeżeli cenisz sobie wyrafinowany design i lubisz otaczać się pięknymi, ale i funkcjonalnymi i praktycznymi przedmiotami, to Oral-B iO spełni Twoje oczekiwania. Szczoteczka została świetnie wykonana, zastosowano w niej najnowsze technologie, które zadbają o piękny i zdrowy uśmiech. Czyż to nie jest idealny prezent pod choinkę?

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem: https://www.euro.com.pl/cms/szczoteczki-elektryczne-oral-b-io.bhtml