Inżynierowie Dyson stawiają na rewolucję w stylizacji włosów

Inżynierowie Dyson kontynuują przesuwanie granic innowacji w dziedzinie urody, prezentując zupełnie nowy format suszarki do włosów podczas New York Fashion Week. Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ R to najlżejsze, najmniejsze i najbardziej precyzyjne narzędzie do stylizacji firmy, wyposażone w technologie o dużej mocy, takie jak nowa, usprawniona grzałka, silnik Dyson Hyperdymium™ oraz inteligentne czujniki RFID w każdej nasadce.

Nowoczesna suszarka dla wymagających

Zadanie stworzenia najmniejszej suszarki do włosów o ogromnej precyzji stanowiło wyzwanie dla inżynierów Dyson. Oznaczało to podwojenie podstawowej technologii w suszarce do włosów Dyson Supersonic™ – w szczególności technologii grzałki, wydajności silnika i końcówek – przeprojektowanie urządzenia, aby zapewnić precyzję profesjonalistom w zupełnie nowej formie. Profesjonalna suszarka do włosów Dyson Supersonic™ R jest o 30% mniejsza, o 20% lżejsza i bardziej zwrotna – zapewniając szybkie suszenie, gładkie, pozbawione puszenia się i bardziej lśniące włosy.

Czołowi styliści wykorzystają Dyson Supersonic™ R do stylizacji włosów podczas nowojorskiego, londyńskiego, mediolańskiego i paryskiego tygodnia mody na sezon jesień-zima. Problem przeciążenia i potrzeby stylistów były głównym czynnikiem kształtującym rozwój suszarki. Inżynierowie Dyson przeprowadzili dogłębne badania, co doprowadziło do stworzenia narzędzia, które reaguje na realne potrzeby, zapewniając doskonałe wrażenia i rezultaty stylizacji.

Nowa technologia grzałki w suszarce Dyson zapewnia równomierne ogrzewanie bez uszkodzeń termicznych. Inteligentna kontrola ciepła i zintegrowane czujniki RFID w każdej nasadce zapewniają optymalny przepływ powietrza i temperaturę, dostosowując się do rodzaju i potrzeb włosów.

Profesjonalna suszarka do włosów Dyson Supersonic™ R, będąca owocem intensywnych badań i analiz, oferuje szybkie suszenie i stylizację bez uszkodzeń termicznych. Jej premiera na rynku polskim planowana jest na drugą połowę 2024 roku, rekomendowana dla profesjonalnych stylistów, obiecując rewolucję w świecie stylizacji włosów.

Czytaj też: Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine oficjalnie!

Grafika tytułowa: Dyson