Granie dla wszystkich – przystępne cenowo monitory G4 od AOC GAMING!

AGON by AOC, renomowany producent monitorów gamingowych oraz akcesoriów, z dumą prezentuje dwa nowe modele z linii G4: AOC GAMING 24G4X oraz AOC GAMING 27G4X. Monitory te, wyposażone w wyświetlacze o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu 180 Hz, są idealnym wyborem dla graczy poszukujących doskonałej jakości obrazu w przystępnej cenie. Oba modele bazują na nowoczesnych matrycach Fast IPS, dostępnych w rozmiarach 23,8 cala oraz 27 cali.

Doskonały obraz dla każdego gracza

Nowe monitory AOC GAMING 24G4X i 27G4X stanowią rozszerzenie niedawno wprowadzonej serii G4, obejmującej również modele 24G4X, 27G4X oraz Q27G4X. Nowe propozycje od AGON by AOC charakteryzują się tymi samymi parametrami technicznymi, ale są dostępne w niższej cenie dzięki uproszczonej konstrukcji podstawy. Podobnie jak poprzednie modele, 24G4XE oraz 27G4XE oferują kompletnie przeprojektowane, intuicyjne menu ekranowe OSD oraz podstawy zajmujące minimalną ilość miejsca na biurku. Monitory te wyposażono w matryce Fast IPS, które zapewniają krótkie czasy reakcji oraz pełne pokrycie palety sRGB, co gwarantuje żywe i realistyczne kolory. Ponadto, obie wersje wspierają technologię Nvidia G-Sync Compatible, co eliminuje zacięcia i rozrywanie obrazu, zapewniając płynne doświadczenia gamingowe.

Wybierając monitory z linii G4, gracze zyskują dostęp do funkcji Smart Crosshair, która automatycznie dostosowuje kolor celownika na ekranie, zapewniając jego maksymalną widoczność w każdych warunkach. Funkcję tę można aktywować zarówno z poziomu menu OSD, jak i za pomocą dedykowanej aplikacji systemowej AOC G-Menu. Inną przydatną funkcją, szczególnie w grach sieciowych, jest Shadow Control. Funkcja ta rozjaśnia ciemne partie ekranu, umożliwiając dostrzeżenie przeciwników ukrytych w cieniu. Dzięki temu gracze mogą zyskać przewagę w najważniejszych momentach rozgrywki. Obudowy monitorów z serii G4 odchodzą od tradycyjnej, czerwono-czarnej stylistyki na rzecz uniwersalnego czarno-szarego designu. Dodatkowo, opakowania tych modeli są w pełni wykonane z łatwo przetwarzalnych materiałów kartonowych, co wpisuje się w proekologiczne podejście firmy AOC.

Nowe modele AOC GAMING 24G4XE oraz 27G4XE są już dostępne w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna modelu AOC GAMING 24G4XE wynosi 685 PLN, natomiast model AOC GAMING 27G4XE można nabyć za 815 PLN. Dzięki przystępnym cenom i zaawansowanym funkcjom, nowe monitory z serii G4 stanowią atrakcyjną propozycję dla każdego gracza, który ceni sobie jakość obrazu i płynność rozgrywki.

Czytaj też: AOC prezentuje monitory AOC Graphic Pro U3

Grafika tytułowa: AOC