Byliśmy na spotkaniu polskiej społeczności World of Tanks!

Dzięki uprzejmości studia Wargaming mieliśmy okazję wziąć udział w spotkaniu polskiej społeczności World of Tanks, które odbyło się 11 kwietnia bieżącego roku w Warszawie, w Bolek Pub & Restaurant. Była to okazja do wysłuchania przedstawicieli Wargaming, spotkania z influencerami i streamerami i wzięcia udziału w ciekawych aktywnościach przygotowanych przez twórców popularnej gry o czołgach.

Premiera polskich niszczycieli czołgów

Organizacja wydarzenia była podyktowana premierą polskich niszczycieli czołgów. Trzy pierwsze modele, SDP 40 Zadymka, SDP 44 Burza i SDP 57 Gowika, zapewniają tradycyjną rozgrywkę charakterystyczną dla bezwieżowych niszczycieli, z mobilnością, solidną ochroną frontalną i potężnymi działami. Na wyższych poziomach pojawiają się SDP 58 Kilana, SDP 50 Gonkiewicza i NC 70 Błyskawica, które wprowadzają innowacyjną mechanikę pocisków, pozwalającą na zadawanie maksymalnych uszkodzeń podczas walki na krótkim dystansie.

W wydarzeniu wzięli udział zarówno przedstawiciele Wargaming, osoby z grona tzw. Community Contriburors (CC) zajmujące się tworzeniem treści dla fanów World of Tanks, jak i sami gracze. Nie zabrakło stanowisk gamingowych, dzięki którym możliwe było spędzienie czasu na niszczeniu przeciwników. W loterii zorganizowanej dla zgromadzonych można było natomiast wygrać cenne nagrody związane z World of Tanks.

Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie fanów World of Tanks. W końcu produkcja ma w naszym kraju całkiem spore grono fanów!

Galeria zdjęć z wydarzenia:Czytaj też: Wojownicze Żółwie Ninja w World of Tanks

Grafika tytułowa: Wargaming