Twoje biuro zawsze przy Tobie! Profesjonalne rozwiązania audio od Jabra

MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ JABRA

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie mobilność jest kluczowym elementem sukcesu biznesowego, Jabra stawia na innowacyjne rozwiązania audio, dostarczając profesjonalne narzędzia, które sprawią, że Twoje biuro będzie zawsze przy Tobie. Z Jabra doświadczysz niezrównanej jakości dźwięku i wydajności, przenosząc tym samym standardy komunikacji biznesowej na zupełnie nowy poziom. Niezależnie od tego, czy pracujesz z biura, podróżujesz czy uczestniczysz w spotkaniach zdalnych, Jabra umożliwia efektywną współpracę bez kompromisów.

fot. Jabra

Dlaczego warto postawić na profesjonalny sprzęt audio Jabra?

Jabra to przede wszystkim renoma duńskiej marki, która ma ogromne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań audio do zastosowań profesjonalnych i biznesowych. Producent stawia na nowoczesne technologie, których zadaniem jest sprawić, by rozmowy odbywały się nie tylko w sposób bezpieczny, ale także by były dla Ciebie maksymalnie komfortowym doświadczeniem.

Na pokładzie biznesowych słuchawek Evolve2 oraz zestawów do konferencji Speak2 serwowane są rozwiązania pozwalające poczuć różnicę względem głośników oraz mikrofonów, w które wyposażony został Twój służbowy laptop. Co ważne – wspomniany sprzęt cechuje wsparcie w postaci certyfikatów United Communications. Oznacza to, że sprzęt wykazuje wzorcową wręcz kompatybilność z wszystkimi najpopularniejszymi narzędziami do wideorozmów – Teams, Meet czy Zoom.

Wysokiej klasy mikrofony i głośniki, w które wyposażone zostały urządzenia należące do rodzin Evolve2 oraz Speak2 gwarantują, że nie tylko doskonale usłyszysz swoich rozmówców, ale i oni będą słyszeć Ciebie bez najmniejszych zakłóceń. Konferencje biznesowe mają to do siebie, że potrafią trwać długie godziny. Warto więc zadbać o to, by przebiegały w maksymalnie komfortowych warunkach.

W przypadku słuchawek z rodziny Evolve2 niezwykle ważnym rozwiązaniem jest wsparcie dla ANC. Aktywna redukcja hałasu to funkcja pozwalająca na maksymalne skupienie się na rozmowie lub na wykonywanych zadaniach niezależnie od tego, w jakim miejscu pracujesz – w gwarnym biurze, w pociągu czy nawet w kawiarni. Skutecznie odizoluje Cię od dźwięków z zewnątrz przez co nie rozproszą Cię one w taki sposób, jak podczas korzystania z wielu modeli zwykłych słuchawek konsumenckich.

Jedną z kluczowych cech zestawów Speak2 jest natomiast technologia Normalizacji Poziomu Głosu. Zapewnia ona odpowiednią słyszalność wszystkim rozmówcom znajdującym się w danym pomieszczeniu – niezależnie od tego jak mocnym brzmieniem głosu dysponuje dana osoba. To rozwiązanie pozwala wyzbyć się tego niejednokrotnie dość krępującego problemu i skupić na rzeczach najważniejszych, związanych z tematyką danej konferencji.

Co jest niezwykle ważne – udowodniono, że korzystanie z profesjonalnego sprzętu służącego do codziennej pracy pozytywnie wpływa na produktywność i kreatywność pracowników, jednocześnie niwelując ich poczucie wykluczenia podczas wideokonferencji. Korzystając z profesjonalnych akcesoriów dedykowanych wideorozmowom użytkownicy czują się bardziej pewni siebie i przez to ich praca staje się bardziej efektywna. Takie wnioski zawarto m.in. w ubiegłorocznym globalnym raporcie Jabra o pracy hybrydowej „Hybrid Ways of Working Global Report 2023”. Bazuje on na badaniu przeprowadzonym wśród 1845 osób na sześciu kluczowych rynkach na całym świecie.

fot. Jabra

Słuchawki Evovle2 – bezpieczne, niezakłócone rozmowy w podróży

Dobre słuchawki przeznaczone do rozmów to podstawowe akcesorium nie tylko wtedy, gdy pozostajesz w ruchu, ale też, gdy sporo czasu spędzasz pracując z domu lub z biura. Właśnie z myślą o wykonywaniu obowiązków w trybie hybrydowym zaprojektowano słuchawki Jabra Evolve2.

Jabra Evolve2 Buds to poręczne, biznesowe TWS-y, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki kompaktowym gabarytom nie zajmą sporo miejsca w Twoim bagażu podręcznym. Oferują wsparcie zarówno dla dedykowanego odbiornika, jak i dla Bluetooth w wersji 5.2, co umożliwia korzystanie z nich zarówno w przypadku komputera, jak i smartfona. Co ważne – funkcja Bluetooth Multipoint umożliwia wygodne przełączanie się między obydwoma urządzeniami. Producent nie poskąpił w przypadku tych słuchawek znanych rozwiązań – autorskiego ANC oraz HearThrough. Dzięki nim możliwe będzie wygodne prowadzenie rozmów zarówno w gwarnym biurze, jak i podczas przemieszczania się po mieście. Ergonomiczny kształt „pchełek” sprawi, że nawet wielogodzinne rozmowy nie będą powodowały dyskomfortu. A te możliwe będą dzięki bateriom zapewniającym nawet 5 godzin nieprzerwanych rozmów oraz nawet 33 godziny pracy wliczając uzupełnianie energii w etui ładującym.

Z kolei Jabra Evolve2 55 z powodzeniem będą pełniły funkcję podstawowych słuchawek w domu oraz w biurze. Z komputerem łączą się za pośrednictwem dedykowanego odbiornika, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz stabilność połączenia. Możesz jednak skorzystać także z Bluetooth. Niesamowitą jakość dźwięku zarówno podczas rozmów, jak i w trakcie konsumpcji multimediów po godzinach zapewniają 28-milimetrowe głośniki. Wysokiej klasy mikrofony natomiast sprawią, że każdy doskonale Cię usłyszy. Omawiane słuchawki oferują wsparcie dla ANC oraz funkcję redukcji szumów z otoczenia. W razie potrzeby natomiast możesz wyciszyć mikrofony unosząc ich pałąk do góry. Ciekawostką jest obecność diody zajętości, która informuje osoby postronne, że właśnie prowadzisz rozmowę. Nawet te najdłuższe nie będą powodowały dyskomfortu dzięki technologii Jabra Air Comfort – odpowiadającej za lekkość i ergonomię konstrukcji. Maksymalny czas pracy między ładowaniami to 18 godzin.

Wreszcie Jabra Evolve2 65 Flex to słuchawki nauszne oferujące użytkownikowi zupełnie nowy poziom mobilności. Producent postawił bowiem w ich przypadku na konstrukcję pozwalającą na wygodne złożenie – przez co nie zajmują nazbyt dużo miejsca w bagażu podręcznym. Uniwersalnego charakteru dodaje im zgrabnie chowany w obudowie pałąk mikrofonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz korzystać z nich niczym z klasycznych słuchawek na przykład w podróży. Omawiane słuchawki wyposażono w 28-milimetrowe głośniki zapewniające niesamowitą jakość odtwarzanego dźwięku. Na pokładzie serwowane są także wysokiej klasy mikrofony zapewniające doskonałą słyszalność. Trwającą rozmowę zasygnalizujesz otoczeniu za pośrednictwem diody zajętości. Dzięki funkcjom ANC oraz HearThrough będziesz natomiast mógł rozmawiać w praktycznie każdych warunkach – zawsze komfortowo i bezpiecznie. Słuchawki Evolve2 65 Flex to również autorska technologia Jabra Air Comfort zapewniająca wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych spotkań on-line. Ten sprzęt bowiem może pracować między ładowaniami nawet przez 32 godziny biorąc pod uwagę pojemną baterię, na którą postawił producent.

„Obecna generacja pracowników hybrydowych poszukuje wygodnych, elastycznych i łatwych w użyciu urządzeń zarówno do pracy, jak i do słuchania muzyki. Tymczasem zestawy słuchawkowe ewoluują od zwykłych akcesoriów w kierunku biznesowej konieczności dla produktywnej pracy. Dlatego staraliśmy się stworzyć wysokiej jakości zestawy słuchawkowe klasy średniej, aby zaspokoić potrzeby zarówno biznesu, jak i użytkowników końcowych. Szczególnie dzięki składanej wersji słuchawek, każdy użytkownik będzie mógł wyglądać, brzmieć i działać profesjonalnie, pracując z dowolnego miejsca.” Holger Reisinger, SVP for Enterprise Solutions w Jabra

fot. Jabra

Zestawy Speak2 – wideokonferencje na zupełnie nowym poziomie

Wysokiej klasy zestaw głośnomówiący to podstawowe akcesorium w przypadku sal konferencyjnych. Jabra chce jednak, żebyś tego typu urządzenie zawsze miał przy sobie – na przykład mógł zabierać je ze sobą z biura do domu i na odwrót. Z tego też powodu Duńczycy wprowadzili do swojej oferty rodzinę Speak2.

Jabra Speak2 55 to wysokiej klasy konferencyjny zestaw głośnomówiący, który zapewni Ci niesamowitą jakość rozmów – niezależnie od tego, czy pracujesz z domu czy z biura. Co ważne – z zestawu możesz korzystać przewodowo lub za pośrednictwem Bluetooth. W tym drugim przypadku nieoceniona staje się wbudowana w głośnik bateria pozwalająca na nawet 12 godzin nieprzerwanej pracy. Za wysoką jakość emitowanego dźwięku odpowiada tu 50-milimetrowy głośnik. Ponadto, producent serwuje na pokładzie cztery mikrofony precyzyjnie wychwytujące głos z kształtowaniem wiązki i doskonałą redukcją hałasu. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że Speak2 55 wspiera wspomnianą wcześniej technologię Normalizacji Poziomu Głosu.

Jeśli zależy Ci na tym, by korzystanie z zestawu głośnomówiącego było prawdziwie bezkompromisowym doznaniem – warto postawić na Jabra Speak2 75. To absolutnie topowy głośnik dedykowany wideokonferencjom, który pozwoli na komfortowe prowadzenie rozmów nawet w szerszym gronie. Jabra serwuje Ci tutaj 65-milimetrowy głośnik oraz cztery zaawansowane mikrofony z kształtowaniem wiązki i autorską redukcją hałasu od duńskiego producenta. Ciekawość może budzić nowoczesny Wskaźnik Jakości Mikrofonu dbający o to, żebyśmy wiedzieli jak blisko urządzenia powinieneś usiąść, by rozmówca słyszał Cię doskonale. Dostęp do zaawansowanej technologii Normalizacji Poziomu Głosu sprawia, że podczas rozmów nikt nie będzie czuł się pominięty – nawet jeśli Twoi współrozmówcy nie dysponują donośną barwą głosu. Zachwyt budzić może także pojemność baterii wbudowanej w tej niepozorny krążek. Zapewnia ona nawet 32 godziny pracy między kolejnymi ładowaniami!

Co ważne – obydwa zestawy można wykorzystać także po godzinach w charakterze wysokiej klasy głośników przydatnych chociażby podczas konsumpcji multimediów.

„Czystość dźwięku ma fundamentalne znaczenie, gdy chcemy sprawić, aby wszyscy pracownicy czuli się włączeni w przebieg spotkań hybrydowych. Dlatego Jabra podjęła wyzwanie polegające na zaprojektowaniu na nowo wiodącej na świecie serii zestawów Jabra Speak w celu uzyskania lepszej wydajności i optymalnych doświadczeń. Nowa seria Speak2, opracowana specjalnie dla pracowników hybrydowych, którzy chcą słyszeć i być słyszani w najbardziej efektywny sposób, udowadnia osobom pracującym elastycznie na przemian z domu lub z biura, że ich głos również ma znaczenie. Zatem, zabierz głos już dziś.” – Aurangzeb Khan, SVP for Collaboration Solutions w Jabra

A na które urządzenia Jabra Ty postawisz?

Grafika tytułowa: Jabra

PŁATNA WSPÓŁPRACA Z MARKĄ JABRA