Zjawiskowy HONOR Watch GS 4 zaprezentowany!

Rynek smartwatchy w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwija. Praktycznie każdy producent smartfonów chce mieć w swojej ofercie tego typu sprzęt. Co więcej – niektóre koncerny wyspecjalizowały się wyłącznie w projektowaniu i produkowaniu inteligentnych zegarków. Swój kawałek tortu chce wypracować tu także HONOR, który zaprezentował swój najnowszy model zegarka – HONOR Watch GS 4.

HONOR Watch GS 4 – specyfikacja

Producent wyposażył omawiany zegarek w ekran AMOLED 1,43″, pracujący w rozdzielczości 466×466 pikseli. Koperta urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, ale producent zapewnia, że dostępne będą także warianty pozłacane dla wymagającej klienteli. Na pokładzie zegarka wygospodarowano miejsce dla modułu GPS, który pomaga w śledzeniu tras w przypadku niektórych z ponad 100 dostępnych trybów sportowych. Tradycyjnie też sprzęt pozwala na monitorowanie stanu zdrowia, samopoczucia, czy też przekazywanie powiadomień ze smartfona.

Urządzenie bazuje na autorskim oprogramowaniu producenta. Nie uświadczymy więc tu dostępu do Sklepu Play. Mimo to, smartwatcha wyposażono w moduł NFC mogący służyć do płatności w WeChat i Alipay. Bateria wbudowana w zegarek pozwoli na nawet dwa tygodnie nieprzerwanej pracy. Pełne ładowanie ma natomiast trwać około godziny. W tej chwili zegarek dostępny jest w Chinach w cenie 999 juanów (oczywiście warianty pozłacane będą droższe). Liczę na to, że sprzęt trafi do sprzedaży także w Europie.

Czytaj też: HONOR Magic6 Ultimate zaprezentowany w Chinach

Grafika tytułowa: HONOR