Xiaomi Smart Band 7 Pro – z opaski w zegarek!

Xiaomi Smart Band 7 Pro to nowa, zaawansowana opaska sportowa chińskiego koncernu (a w zasadzie nawet już bardziej zegarek!), która już za kilka dni zostanie przedstawiona oficjalnie. My już dziś natomiast wiemy, czego możemy się po niej spodziewać!

Sprzęt dla wymagających

Xiaomi Smart Band 7 Pro to świetnie zapowiadający się tracker, który według wstępnych doniesień zaoferuje jakość klasy premium. Pastylka opaski ma oferować nam całkiem spory ekran oraz metalową obudowę. Ponadto doczekamy się w jego przypadku wbudowanego głośnika. Design opaski jest przyjemny, dość elegancki. Dlatego możemy się spodziewać, że będzie ona cieszyła się sporą popularnością. Powyższe informacje bazują jednak wyłącznie na przeciekach. Dopiero w momencie premiery – 4 lipca – lub w jej przeddzień dowiemy się, jak faktycznie będzie wyglądała nowa opaska Xiaomi.

Czytaj też: Z Apple CarPlay zapłacisz za paliwo!

Oczywiście możemy się spodziewać, że Xiaomi Smart Band 7 Pro będzie droższy od podstawowej wersji opaski. Osobiście spodziewam się ceny w granicach 300-350 złotych. Czas pokaże, czy te przewidywania będą trafne.