Wiemy który model vivo trafi do Polski!

Koncern vivo już jakiś czas temu pokazał nam swoje flagowce z rodziny X90 na rodzimym, chińskim rynku. Od tamtego momentu czekaliśmy na jakiekolwiek wieści związane z ich dostępnością na Starym Kontynencie. Dziś koncern poinformował, że na polskim rynku dostępny będzie podstawowy wariant – vivo X90. Co trzeba wiedzieć na jego temat?

Pośredni model trafi nad Wisłę!

Vivo X90 Pro to model pośredni. Producent postawił na procesor MediaTek Dimensity 9200 wspierany przez 8 GB lub 12 GB RAM. Na dane użytkownika – w zależności od wersji – wygospodarowano 256 GB lub 512 GB przestrzeni dyskowej. Ekran zastosowany w przypadku tego smartfona charakteryzuje przekątna 6.78″ i rozdzielczość Full HD+. Jego częstotliwość odświeżania to 120 Hz. Na pleckach mamy trzy obiektywy – główny 50 MP, portretowy 50 MP i szerokokątny 12 MP. Całość zasilana jest baterią o pojemności 4870 mAh ze wsparciem dla ładowania 120 W.

Czytaj też: Oto nowe Samsungi z rodziny Galaxy S23!

Niestety nie ujawniono jeszcze polskiej ceny vivo X90. Czekamy z niecierpliwością na tą informację. Okaże się wtedy bowiem czy prezentowany smartfon będzie ciekawą alternatywą dla serii Galaxy S23.

Grafika tytułowa: vivo