Vivo V21s – oto nowy mistrz selfie!

V21s to nowy model Vivo ze średniej półki cenowej. Smartfon – dzięki swojej specyfikacji – trafi w gusta klienteli poszukującej kompromisu między wydajnością, a atrakcyjną ceną. Czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu? Czy trafi na polski rynek? Sprawdźmy co już wiemy!

Godny rywal dla bardziej rozpoznawalnych konkurentów?

Nowy smartfon w ofercie Vivo został wyposażony w 6,44-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Owa matryca oferuje wsparcie dla HDR10+ oraz częstotliwości odświeżania 90 Hz. Pod ekranem mamy natomiast czytnik linii papilarnych. Sercem urządzenia jest procesor MediaTek Dimensity 800U wspierany przez 8 GB RAM i 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Smartfona wyposażono w akumulator o pojemności 4000 mAh, który wspiera szybkie ładowanie przewodowe o mocy 33 W.

Mistrz selfie. Dlaczego? Już tłumaczę! Na froncie postawiono na aparat o rozdzielczości 44 MP. To jednostka oferująca takie rozwiązania, jak optyczna stabilizacja obrazu, autofocus czy też możliwość rejestrowania wideo w 4K. Poza tym na frontowym panelu wygospodarowano miejsce dla dwóch diod doświetlających LED. Całkiem niezły zestaw mamy też na pleckach – aparat główny 64 MP z OIS, ultraszerokokątny 8 MP oraz 2-megapikselowy sensor makro.

Czytaj też: Android 14 z dwiema ciekawymi funkcjami

W tej chwili nowy model Vivo trafił do sprzedaży na Tajwanie. Póki co nie wiadomo, czy trafi do oferty giganta w Europie. Jego cena nie powinna jednak przekroczyć 2000 złotych.