To dobry czas na zakup zestawów HTC VIVE!

HTC VIVE ogłasza wiosenną ofertę promocyjną, zachęcając klientów do skorzystania z atrakcyjnych zniżek na wybrane urządzenia VR/XR. W ramach tej promocji, klienci mogą nabyć wysokiej jakości zestawy, takie jak VIVE XR Elite i VIVE Pro 2, w korzystnych cenach. Akcja obejmuje zakupy dokonane przez stronę VIVE.com oraz u autoryzowanych dystrybutorów.

Dobra oferta dla fanów VR i XR

W okresie od 18 marca do 14 kwietnia 2024 roku, HTC VIVE oferuje znaczącą obniżkę ceny o 1720 PLN na model VIVE XR Elite, który można zakupić bezpośrednio przez stronę VIVE.com. Cena promocyjna wynosi teraz 4979 PLN. Ponadto, wybrani detaliczni partnerzy handlowi, takie jak mediaexpert.pl, x-kom.pl, vortexvr.pl oraz morele.net, oferują dodatkowe korzyści w postaci specjalnych zniżek.

VIVE XR Elite to innowacyjny model, który łączy w sobie moc i mobilność. Dzięki zaawansowanej kamerze RGB, urządzenie umożliwia korzystanie zarówno z rzeczywistości wirtualnej, jak i mieszanej. Doskonale sprawdza się jako niezależne urządzenie XR oraz w połączeniu z PC do VR. Wyświetlacz 4K zapewnia wyjątkowo czysty obraz, a funkcja śledzenia dłoni dodaje nową jakość interakcji. Ponadto, możliwość przekształcenia VIVE XR Elite w immersyjne okulary z odłączanym zasilaniem czyni go idealnym do korzystania z multimedialnych treści zarówno w domu, jak i w podróży.

Pakiet VIVE Pro 2, obejmujący HMD, kontrolery i stacje bazowe, jest teraz dostępny z rabatem 2125 PLN, w cenie 5149 PLN. Ten model został doceniony za swoje zaawansowane funkcje PCVR, w tym obraz w rozdzielczości 5K, kąt widzenia 120° oraz częstotliwość odświeżania 120 Hz, co gwarantuje niezrównaną jakość obrazu w VR. Ponadto, samodzielny headset VIVE Pro 2 jest teraz dostępny po obniżonej cenie 2859 PLN, co stanowi oszczędność 1290 PLN dla klientów.

Czytaj też: Intensywny rozwój VIVEPORT – 90% przychodów dla twórców!

Grafika tytułowa: HTC VIVE