To był dobry rok dla HTC! Nowości w drodze?

Jeszcze kilka lat temu HTC było jednym z najważniejszych dostawców smartfonów na wielu rynkach. Dziś w tej kwestii gwiazda koncernu nieco już przygasła (choć nadal pojawiają się nowe urządzenia mobilne sygnowane znanym logo). HTC natomiast raczy nas często kolejnymi zestawami do VR, których jest wiodącym dostawcą. Ten rok był wyjątkowy pod względem premier – a to jeszcze nie koniec!

Teaser kolejnego sprzętu od HTC!

Na oficjalnym koncie na Twitterze należącym do HTC Vive pojawił się teaser zapowiadający nam kolejne urządzenie do VR od tego producenta. Na razie nie zdradza on zbyt wiele, ale zaostrza apetyty wszystkich osób uwielbiających się zanurzać w wirtualnej rzeczywistości. Z pewnością producent w przeciągu kilku lub kilkunastu nadchodzących tygodni zdradzi nam więcej informacji na temat tego sprzętu.

Ostatni rok jest dla HTC bardzo owocny w atrakcyjne premiery. Pokazano nam bowiem wygodne i lekkie okulary VR VIVE Flow. Prezentacji doczekał się również VIVE Wrist Tracker – pierwszy zewnętrzny tracker dla zestawu VR typu All-in-One. Rozbudowy doczekał się także ekosystem VIVE Focus 3. W jego przypadku wprowadzono nowe dodatki do śledzenia oczu i twarzy.

Czytaj też: Google Pixel Watch z własną aplikacją!

Oby przyszły rok był dla giganta równie dobry! Czekamy z niecierpliwością na prezentację nowych urządzeń od HTC. Gdy tylko pojawi się taka możliwość – na pewno je dla Was sprawdzimy!

Grafika tytułowa: HTC