Startuje przedsprzedaż nowych smartwatchy Huawei

Do 21 listopada dwa modele z serii Huawei Watch GT 3 dostępne są w ofercie przedsprzedażowej z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4i.

Huawei Watch GT 3, najnowszy model smartwatcha chińskiego producenta, dostępny jest już w przedsprzedaży w Polsce, w wariantach z kopertą o średnicy 46 mm i 42 mm. Zegarki charakteryzują się długim czasem pracy na jednym ładowaniu – w przypadku wersji 46 mm są to nawet 2 tygodnie, a w przypadku wersji 42 mm – do tygodnia. Dzięki zastosowaniu nanopowłoki ochronnej, wyświetlacz smartwatchy jest odporny na zarysowania i ślady odcisków palców. Tylna część obudowy to wypolerowane, wypukłe szkło, które dopasowuje się do kształtu nadgarstka. 

Czytaj też: Huawei ogłasza, kiedy P50 trafi do sprzedaży poza Chinami

Konstrukcja nie tylko zapewnia komfort noszenia, ale również pozwala redukować zakłócenia zewnętrzne i poprawia jakość sygnału mierzącego tętno. Huawei w przypadku serii Watch GT 3 udoskonalił rozwiązania pomagające w monitoringu zdrowia, m.in za sprawą funkcji Healthy Living Shamrock, czyli spersonalizowanego asystenta zdrowia, który regularnie przypomina o zdrowych nawykach i działaniach wspomagających zdrowie – piciu wody, przyjmowaniu leków czy regularnych ćwiczeniach. Model wyposażony jest także w ulepszoną funkcję monitorującą zdrowie Huawei TruSeen 5.0+.  8 sensorów oraz algorytm AI zapewniają dokładniejszy pomiar tętna, temperatury skóry oraz analizę faz snu przy mniejszym zużyciu energii.

Zegarki można już zamawiać na stronie producenta oraz w wybranych galeriach handlowych i sklepach partnerskich. Huawei Watch GT 3 (46 mm) dostępny jest w trzech wersjach: Active z paskiem z fluoroelastomeru można kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 1 099 zł, Classic na skórzanym pasku – za 1 199 zł, a Elite na eleganckiej bransolecie – za 1 399 zł. Huawei Watch GT 3 (42 mm) dostępny jest w dwóch wersjach: Active na skórzanym pasku można kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 1 149 zł oraz Elegant na złotej bransolecie za 1 399 zł.