Sony Xperia 1 V – nowe informacje w sieci!

Sony Xperia 1 V to sprzęt wyczekiwany przez wszystkich fanów smartfonów japońskiego koncernu. Będzie to flagowiec o zacięciu fotograficznym o dość mocnej specyfikacji. Po wielu miesiącach oczekiwania do sieci trafiły wreszcie rendery przedstawiające nam owo urządzenie. Czy będzie to produkt dla „tradycjonalistów”?

fot. OnLeaks/Greensmartphone

Klasyczny do bólu, piekielnie mocny?

Smartfon Sony Xperia 1 V będzie – pod względem wizualnym – bardzo mocno przypominał nam swoich cenionych poprzedników. Mamy tu więc kanciastą, wydłużoną bryłę oraz trzy obiektywy aparatu na „pleckach”. Zgodnie jednak z wcześniejszymi zapowiedziami, sekcja aparatów urządzenia została „wykastrowana” z sensora ToF (Time-of-Flight) oraz trójkolorowego czujnika podczerwieni. Oszczędności? W 2023 roku wielu producentów będzie musiało na nie postawić.

Front urządzenia nie zmienił się w stosunku do poprzedników. Nadal nie mamy tu żadnego nieestetycznego notcha. Na krawędziach flagowca znajdziemy – już tradycyjnie – złącze słuchawkowe, spust migawki aparatu oraz czytnik linii papilarnych osadzony w przycisku blokowania. Po co jednak zmieniać design, który doskonale sprawdził się na przestrzeni lat w oczach koneserów?

Czytaj też: vivo X90 Pro – ile będzie kosztował?

A jak Wam podoba się bryła nadchodzącego flagowca od Sony? Czy Waszym zdaniem trwanie przy jednym typie wzornictwa jest korzystne dla japońskiego koncernu? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii!

Grafika tytułowa: OnLeaks/Greensmartphone