Serial Fallout potężnym sukcesem. Będzie drugi sezon!

Serial Fallout zadebiutował w Prime Video od Amazona kilka dni temu. Czekaliśmy na niego długie miesiące. Oczekiwania fanów legendarnej serii gier były ogromne i trudno się temu dziwić. Uniwersum Fallout przez lata zyskało status kultowego. Na szczęście serial okazał się potężnym sukcesem. Dla jego entuzjastów mamy świetne wieści. Powstanie kolejny sezon produkcji!

Poznamy dalsze losy bohaterów serialu

Najnowsze doniesienia wskazują, że na kolejny sezon serialu Amazon wygospodaruje niemałe środki. Trudno się jednak temu dziwić. Produkcja została niesamowicie ciepło przyjęta, a dzięki jej sukcesowi, gry takie jak Fallout 4 czy sieciowy Fallout 76 znów są na topie. Wszyscy liczą na to, że kolejny sezon będzie trzymał równie wysoki poziom jak ten, który już możemy oglądać w serwisie Prime Video.

Warto wspomnieć, że za sukcesem serialu Fallout stoi sztab o niemałym doświadczeniu. Są to m.in. Jonathan Nolan i Lisa Joy. To jednak nie jedyne znane nazwiska biorące udział w przedsięwzięciu. Konsultantami są także Athena Wickman z Kilter Films oraz Todd Howard (Bethesda Game Studios) i James Altman (Bethesda Softworks). Rolę showrunnerów serialu Fallout pełnią Geneva Robertson-Dworet (Kapitan Marvel) i Graham Wagner (Dolina Krzemowa).

Trzymam kciuki za to, żebyśmy premiery 2. sezonu Fallouta doczekali się relatywnie szybko. A tymczasem wracam do polowania na ghule i supermutanty w pecetowych odsłonach serii.

Czytaj też: Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology!

Grafika tytułowa: Amazon / Bethesda